Artykuły do tagu: Dyrektorzy

Wybrano dyrektorów w niektórych piotrkowskich szkołach
Rozstrzygnięto postępowania konkursowe na dyrektorów kilku piotrkowskich szkół. Dyrektorów wybrano m.in. w ZSP nr 1, ZSP nr 2, IV LO i SP 10. W sierpniu odbędzie się postępowanie konkursowe w SP 8 (ul. Sienkiewicza).
Na fotelach dyrektorskich bez zmian
Zarząd Powiatu Piotrkowskiego zatwierdził na stanowisku dyrektorów, wybranych w trybie konkursowym, trzech szefów placówek oświatowych, prowadzonych przez samorząd powiatowy.
20.07.2014 00:45
Dyrektorzy starzy i nowi
Choć w wakacje właściwie nie wypada mówić o szkole, warto jednak przypomnieć, że w niektórych placówkach nie będzie to całkiem “ogórkowy” sezon. Niektórzy dyrektorzy będą się bowiem musieli spakować, inni przygotować do pełnienia nowej funkcji.
Zmiany na fotelach dyrektorskich
Zmiany w fotelach dyrektorów nastąpią najprawdopodobniej w czterech piotrkowskich szkołach. Prezydent nie zdecydował się na przedłużenie umów szefom: SP nr 10, IV LO, ZSP nr 2 i TPS-u. Ogłoszone zostały już konkursy na stanowiska dyrektorów placówek.
Zmiany na stanowiskach dyrektorów nastąpią w Przedszkolu Samorządowym nr 5, Przedszkolu Samorządowym nr 16 i Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat