Artykuły do tagu: Dynia

Dynia-olbrzym wyrosła w Bujnach
Ważący 58 kilogramów okaz wyrósł w ogródku pani Teresy Michalskiej. Gigantyczną dynią mieszkanka Bujen zamierza podzielić się z rodziną. Będzie zupa i konfitury.
Deszcz w ryzach – gdyńska innowacja
Nawet 10 tys. zł dotacji mogą otrzymać mieszkańcy Gdyni na założenie ekologicznego ogrodu deszczowego. Miasto za ten projekt zdobyło nagrodę w konkursie Serwisu Samorządowego PAP Innowacyjny Samorząd 2020.
Reprezentanci BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski znów najlepsi
Plażowe szczypiornistki i szczypiorniści GRU Juko Piotrków Trybunalski zwyciężyli w przedostatnim w tym sezonie turnieju PGNiG Summer Superligi, który odbył się na gdyńskiej Plaży Śródmieście. W finale zawodów zawodniczki piotrkowskiego zespołu pokonały BHT Byczki Kowalewo Pomorskie 2:0, natomiast ich koledzy nie dali szans płockiej Petrze (2:0).
Mistrzynie Polski pokonane!
W poprzedniej kolejce PGNiG Superligi Kobiet Piotrcovia z dużym trudem uporała się z UKS PCM Kościerzyna. Po tym meczu raczej mało kto optymistycznie patrzył na zbliżającą się konfrontację z zespołem GTPR-u Gdynia. Piotrkowskie szczypiornistki sprawiły jednak kibicom olbrzymią niespodziankę i pokonały obecne mistrzynie Polski 25:23 (10:12)!
Uczniowie ZSP 2 na Festiwalu Filmowym  w Gdyni
Przedstawiciele Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie uczestniczyli w 42. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nauczyciele i uczniowie tzw. popularnej „Piomy” na pokazach byli jedyną szkołą w kraju!
Grand Prix dla akrobatów z Jaskółczyna
W Hali Arena w Gdyni odbył się 22 kwietnia XII Międzynarodowy Festiwal Formacji Akrobatycznych GIM-SHOW o Grand Prix Prezydenta Miasta Gdyni. To największa w Polsce impreza amatorskich formacji gimnastycznych, co roku bierze w niej udział ponad 500 uczestników w wieku 6-19 lat.
Olek wyhodował dynię giganta
Nie lada osiągnięciem może pochwalić się 9-letni piotrkowianin. Aleksander Piesik wyhodował dynie giganty. Jedna z nich osiągnęła 32 kilogramy. Gratulujemy! Na Halloween będzie jak znalazł.
Uczniowie ZSP 2 na widowni 39. Festiwalu Filmowego w Gdyni
Ostatni tydzień dostarczył uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 niebywałych emocji i wzruszeń. 15 września został zainaugurowany 39. Festiwal Filmowy w Gdyni, a wychowankowie ZSP Nr 2 mieli zaszczyt po raz kolejny uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Dynia na Halloween jak znalazł
Ogromnych rozmiarów dynię wyhodowali państwo Kowalewscy na swojej działce przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie.
Piotrkowianin postraszył Orlen Wisłę Płock
Piotrkowianin jeszcze w 40. minucie wygrywał z Orlen Wisłą Płock i dopiero w końcówce goście przesądzili o swojej wygranej. Wicemistrzowie Polski byli mocno zdenerwowani bo nasz zespół grał naprawdę dobrze i był bliski sprawienia niespodzianki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat