Artykuły do tagu: Drzwi

IV LO zaprezentowało się od najlepszej strony
Trening klas sportowych i pokaz umiejętności klas paramilitarnych mogli zobaczyć ci gimnazjaliści, którzy we wtorek odwiedzili IV LO w Piotrkowie. Szkoła tego dnia otworzyła drzwi, by zaprezentować swoją ofertę edukacyjną.
„Odzieżówka” otwiera drzwi
Piotrkowska „Odzieżówka” zaprasza do odwiedzenia szkoły w ramach Dnia Otwartych Drzwi. Gimnazjaliści będą mogli zapoznać się z ofertą Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 (ul. Krakowskie Przedmieście) w czwartek (30 marca) w godzinach 9.00 – 13.00. Szczegóły na plakacie.
Wygoda, funkcjonalność i gwarancja na drzwi, czyli dlaczego warto zamontować daszek
Daszek nad drzwiami wejściowymi to rozwiązanie zarówno komfortowe, ja i bardzo praktyczne. Warto bowiem pamiętać, że aby uzyskać gwarancję producenta na zakupione drzwi wejściowe, często trzeba wyposażyć dom w odpowiedni daszek chroniący drzwi przed wpływem czynników atmosferycznych. Podpowiadamy, jakie rozwiązanie wybrać i jakich jeszcze korzyści możemy się spodziewać decydując się na daszek nad drzwiami wejściowymi.
III LO otwiera drzwi dla gimnazjalistów
O 11:00 w III LO im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczął się Dzień Otwartych Drzwi. Na potencjalnych nowych uczniów czekają konkursy, warsztaty, pokazy czy poczęstunek.
Dzień Otwartych Drzwi w III LO
W III Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie odbędzie się w piątek Dzień Otwartych Drzwi, podczas którego gimnazjaliści będą mogli zapoznać się z ofertą placówki.
Dzień Otwartych Drzwi na
Powoli dobiega końca Dzień Otwartych Drzwi w ZSP nr 6. W programie wydarzenia znalazły się występy, konkursy, spotkania i pokazy.
Chcesz zdobyć dyplom państwowej uczelni za darmo?
Nie boisz się wyzwań?
Chcesz zdobyć dyplom licencjata, inżyniera, magistra lub podnieść kwalifikację oraz zdobyć dwuzawodowość na studiach podyplomowych?
Zapraszamy na Drzwi Otwarte 13 marca 2013r od godz. 09.00 do Uniwersytetu Łódzkiego – Filia w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Konstytucji 3 Maja 65/67


Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat