Artykuły do tagu: Drzewo

Drzewo dla Polski w Piotrkowie
W niedzielę 26 marca w Piotrkowie Trybunalskim została przeprowadzona ogólnokrajowa akcja pt. Drzewo dla Polski. Akcja ta jest odpowiedzią Polskiego Stronnictwa Ludowego na przepisy zawarte w tzw. "Lex Szyszko", czyli ustawie liberalizującej wycinkę drzew.
Przewrócone drzewo w parku Belzackim
Dostaliśmy sygnał od jednego z czytelników, że w parku Belzackim przewróciło wczoraj się sporych rozmiarów drzewo.
Na kobietę z dzieckiem przewróciło się drzewo
Na 23-letnią rowerzystkę, przewożącą w siedzisku 1,5-rocznego synka, spadł konar drzewa. Do zdarzenia doszło 6 czerwca około godziny 13.50 w miejscowości Biskupia Wola w gm. Czarnocin.
Awantura o drzewo na cmentarzu
Do naszej redakcji zgłosił się mieszkaniec, który poskarżył się na wycinkę drzewa na Cmentarzu Rzymskokatolickim w Piotrkowie.
Drzewo spadło na samochód
Spadające drzewo uderzyło w przejeżdżający samochód. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Ręczno w poniedziałek, 17 sierpnia ok. godz. 14.50.

Wygraj cykl książek
9 października odbyła się premiera kolejnej części bestsellerowej serii "Magiczne Drzewo" autorstwa Andrzeja Maleszki, "Cień smoka"
Kolejna część
Już 9 października premiera kolejnej części bestsellerowej serii "Magiczne Drzewo" autorstwa Andrzeja Maleszki.
Tolkienowski stwór w piotrkowskim parku?
Drzewo rodem z powieści Tolkiena zauważył ostatnio jeden z użytkowników portalu ePiotrkow.pl.
Prawie 30 ton makulatury zebrano podczas ostatniej akcji "Drzewko za makulaturę", którą organizowało bełchatowskie starostwo. Kilka tysięcy sadzonek drzew i krzewów trafiło do setek mieszkańców miasta i powiatu.
Kolejny raz bełchatowskie starostwo zamieni drzewko za makulatur. Mieszkańcy miasta i powiatu, którym zalegają w domu stare gazety będą mogli wymienić je na sadzonki drzewek i krzewów. Zbiórka obędzie się w październiku, dlatego jest jeszcze trochę czasu, by zgromadzić makulaturę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat