Artykuły do tagu: Drzewica

Poszukiwany mężczyzna groził, że skoczy z okna
36-latek z Drzewicy chciał wyskoczyć z okna na 4. piętrze. Policjanci, słysząc dramatyczne wołanie o pomoc kobiety przebywającej w mieszkaniu, wyważyli drzwi i ściągnęli desperata z okna. Okazało się, że był on poszukiwany.
25-latkowie zatrzymani za kradzieże elektronarzędzi
Kosiarki elektryczne i piły spalinowe, akumulatory, elementy wyposażenia ciągników rolniczych, a nawet przewody elektryczne - dla dwóch 25-letnich mieszkańców powiatu opoczyńskiego, którzy od jakiegoś czasu trudnili się kradzieżami i włamaniami do budynków gospodarczych i mieszkalnych, wszelkie możliwe elektronarzędzia stanowiły cenny łup. W końcu wpadli jednak w ręce policjantów.
Groził rodzinie śmiercią, napadł na policjantów
Agresywnego 21-latka zatrzymali policjanci z Opoczna. Mężczyzna groził śmiercią swojej rodzinie, a do interweniujących funkcjonariuszy mierzył z przedmiotu przypominającej broń oraz latarki z paralizatorem. Ponadto próbował atakować policjantów drewnianą pałką, a także kopał i uderzał pięściami.
Kontrole na targowiskach. Sprawdzali legalności sprzedaży żywca
Dzielnicowi z opoczyńskiej komendy policji i posterunku w Drzewicy, wspólnie z pracownikami powiatowego lekarza weterynarii w Opocznie, prowadzili kontrole na terenie targowisk w Opocznie i Drzewicy. Sprawdzali legalność sprzedaży żywca.
Posterunki wracają do małych miejscowości
Kilka dni temu informowaliśmy, że posterunek (może nawet komisariat) policji powróci do Woli Krzysztoporskiej. Już wrócił do miejscowości Drzewica w powiecie opoczyńskim.
07.08.2016 15:39
Śmierć na drodze
Jedna ofiara śmiertelna i dwie osoby ranne to tragiczny bilans wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę w miejscowości Jelnia w gminie Drzewica.
Zalane piwnice i podmyte gospodarstwa
Zalane piwnice, potopione zwierzęta, podmyte domy i gospodarstwa - to skutki ulewy, która przeszła przez powiat opoczyński.
28-letnia kobieta podejrzana o zabicie nożem męża
Nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi 28-latce, która została zatrzymana w związku z podejrzeniem zabójstwa 34-letniego męża. Tragedia rozegrała się na oczach dzieci.
Syn zabił ojca policjanta
13-letni chłopiec ugodził śmiertelnie nożem ojca - policjanta. Do zdarzenia doszło około 16.20 w niedzielę w miejscowości Drzewica (woj. łódzkie).
Region: Nie żyje 16-latek porażony prądem
Kolejna tragedia w Drzewicy w powiecie opoczyńskim. Nie żyje 16-letni chłopak, który został porażony prądem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat