Artykuły do tagu: Drzewica

25-latkowie zatrzymani za kradzieże elektronarzędzi
Kosiarki elektryczne i piły spalinowe, akumulatory, elementy wyposażenia ciągników rolniczych, a nawet przewody elektryczne - dla dwóch 25-letnich mieszkańców powiatu opoczyńskiego, którzy od jakiegoś czasu trudnili się kradzieżami i włamaniami do budynków gospodarczych i mieszkalnych, wszelkie możliwe elektronarzędzia stanowiły cenny łup. W końcu wpadli jednak w ręce policjantów.
Groził rodzinie śmiercią, napadł na policjantów
Agresywnego 21-latka zatrzymali policjanci z Opoczna. Mężczyzna groził śmiercią swojej rodzinie, a do interweniujących funkcjonariuszy mierzył z przedmiotu przypominającej broń oraz latarki z paralizatorem. Ponadto próbował atakować policjantów drewnianą pałką, a także kopał i uderzał pięściami.
Kontrole na targowiskach. Sprawdzali legalności sprzedaży żywca
Dzielnicowi z opoczyńskiej komendy policji i posterunku w Drzewicy, wspólnie z pracownikami powiatowego lekarza weterynarii w Opocznie, prowadzili kontrole na terenie targowisk w Opocznie i Drzewicy. Sprawdzali legalność sprzedaży żywca.
Posterunki wracają do małych miejscowości
Kilka dni temu informowaliśmy, że posterunek (może nawet komisariat) policji powróci do Woli Krzysztoporskiej. Już wrócił do miejscowości Drzewica w powiecie opoczyńskim.
07.08.2016 15:39
Śmierć na drodze
Jedna ofiara śmiertelna i dwie osoby ranne to tragiczny bilans wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę w miejscowości Jelnia w gminie Drzewica.
Zalane piwnice i podmyte gospodarstwa
Zalane piwnice, potopione zwierzęta, podmyte domy i gospodarstwa - to skutki ulewy, która przeszła przez powiat opoczyński.
28-letnia kobieta podejrzana o zabicie nożem męża
Nawet kara dożywotniego pozbawienia wolności grozi 28-latce, która została zatrzymana w związku z podejrzeniem zabójstwa 34-letniego męża. Tragedia rozegrała się na oczach dzieci.
Syn zabił ojca policjanta
13-letni chłopiec ugodził śmiertelnie nożem ojca - policjanta. Do zdarzenia doszło około 16.20 w niedzielę w miejscowości Drzewica (woj. łódzkie).
Region: Nie żyje 16-latek porażony prądem
Kolejna tragedia w Drzewicy w powiecie opoczyńskim. Nie żyje 16-letni chłopak, który został porażony prądem.
Drzewica: Rywalizowali kajakarze górscy
Na torze w Drzewicy w powiecie opoczyńskim odbywały się zawody w kajakarstwie górskim. W sobotę odbył się memoriał Roberta Korzeniewskiego, Puchar Polski i liga młodzików. W niedzielę - główne zawody: Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat