Artykuły do tagu: Drzewa

Wycięli drzewa, ale nie posadzili nowych
Kilka miesięcy temu kilka drzew (rosnących u zbiegu ulic Narutowicza i Zjazdowej w Piotrkowie) zostało wyciętych. Nowe drzewka miały pojawić się do końca maja. Póki co nikt nie dopełnił obowiązku ich nasadzenia.
10.05.2014 08:50
Sadzą nowe drzewka
Ponad sto drzewek tej wiosny posadzi piotrkowski Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta. Nowe rośliny pojawią się nie tylko w centrum.
Czy przydrożne drzewa zabijają kierowców?
Ilu ludzi musi jeszcze zginąć, żebyśmy wreszcie zrozumieli, że drzewa nie mogą rosnąć przy drodze? - pytał znany polski kierowca rajdowy. My pytamy, czy to właśnie drzewa można obwiniać za tragiczne wypadki drogowe.
Drzewka owocowe kością niezgody na osiedlu Jagiellońska
Do redakcji Strefy FM zadzwonił słuchacz oburzony faktem wycinki drzew owocowych znajdujących się przy ulicy Batorego w Piotrkowie.
Ludzie, nie niszczcie drzew!
11 brzóz, 4 dęby i lipa – ktoś dokonał drastycznej pielęgnacji drzew rosnących w pasie drogowym.
05.02.2014 17:22
Radomsko: Spór o drzewa
Samorządowe Kolegium Odwoławcze uchyliło decyzję wydaną przez starostę powiatu radomszczańskiego i umorzyło postępowanie prowadzone przez starostę dotyczące wymierzenia miastu administracyjnej kary pieniężnej, ponad 5 milionów złotych za prawdopodobne usunięcie 264 drzew bez zezwolenia.
5 mln kary za wycinkę drzew
Ponad 5 milionów złotych może kosztować Radomsko wycięcie 264 drzew pod drogę łączącą miasto z miejscowością Brodowe. To wynik kontroli NIK.
02.05.2013 09:35
Ostrożnie z piłą!
Nie usuwaj więcej niż 1/5 korony drzewa! Uważaj na ptasie gniazda! - o zasadach wiosennej pielęgnacji drzewostanu przypomina Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa bełchatowskiego Starostwa Powiatowego.
Wytną 26 drzew na piotrkowskim cmentarzu
Do redakcji Strefy FM zadzwonił zaniepokojony słuchacz, który zaalarmował, że na nowym cmentarzu w Piotrkowie wycinane są zdrowe drzewa. Według relacji mężczyzny, wycięto kilkanaście bardzo starych drzew.
Wycinają stare i sadzą nowe drzewa
Wycinają stare i zagrażające bezpieczeństwu, sadzą nowe. W Bełchatowie służby miejskie przystąpiły do przedwiosennej pielęgnacji drzew.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat