Artykuły do tagu: Druk

Drukarnie internetowe hitem wśród internautów
W dzisiejszych czasach branże usługowe mają dość trudne zadanie. Muszą zainteresować swoją grupę docelową, zaproponować bezkonkurencyjną ofertą i zatrzymać na dłużej. Wiele firm nie potrafi prawidłowo zabiegać o klientów, zaprzepaszcza szansę na sukces, a na końcu bankrutuje tracąc wielopokoleniową działalność z tradycjami. Dla wielu biznesów ostatnią deską ratunku jest przeniesienie usług do sieci. Dzięki temu trafiają do dużo większej liczby odbiorców i odzyskują nadzieję na powrót dawnej sławy i popularności. O prawdziwym sukcesie mówić mogą właściciele drukarni internetowych, którzy od jakiegoś czasu generują imponujące zyskami i z zadowoleniem patrzą w przyszłość. Dlaczego właśnie oni?
08.08.2016 13:43
Co nosimy na t-shirtach?
W dzisiejszych czasach możemy mieć koszulkę z grafiką czy napisem, jaki tylko sobie wymarzymy – "Piwo to moje paliwo", "To nie plotka – jestem słodka" czy "Dirty bitch" (brudna dzi*ka) – w tej kwestii nie ma już absolutnie żadnych ograniczeń. Warto jednak zastanowić się nad tym, co właściwie nosimy na koszulkach i czy lansowany nadruk nie naraża nas na śmieszność.
Profesjonalna regeneracja tonerów jest ważna
Można powiedzieć, że drukarka czy kserokopiarka to urządzenie niezbędne w każdej szanującej się firmie. Nie wymagają one ponoszenia ogromnych kosztów eksploatacji, a pozwalają na uzyskanie niezbędnych do funkcjonowania firmy dokumentów. Jednak, jeśli mają długo i sprawnie funkcjonować to wymagają do tego odpowiedniego serwisu.
Drukarnia UJ podarunkiem piotrkowian
Powstała dzięki hojności rodziny Piotrkowczyków, słynnych drukarzy wywodzących się z Piotrkowa. Dziś uznawana jest za jedną z najbardziej zasłużonych dla polskiej nauki i kultury.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat