Artykuły do tagu: DrogaKrzyżowa

Misterium Pasyjne na ulicach miasta
W środę (28.03) wierni zebrali się przy kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Piotrkowie, by wspólnie przeżyć Misterium Męki Pańskiej. Widowisko rozpoczęło się o godzinie 18.30.
W środę Misterium Męki Pańskiej
Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przejdzie w środę Misterium Męki Pańskiej. Widowisko Pasyjne rozpocznie się o godz. 18.30 przy kościele Najświętszego Serca Jezusowego.
Widowisko pasyjne w Piotrkowie
Ulicami Piotrkowa Trybunalskiego przeszło Misterium Męki Pańskiej. To już 11 widowisko pasyjne w mieście.
Ekstremalna Droga Krzyżowa wyruszy po raz czwarty
W piątek 7 kwietnia po raz czwarty z Piotrkowa Trybunalskiego wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Wierni ruszą w drogę po wieczornej mszy świętej (19.00) w kościele akademickim Panien Dominikanek Matki Bożej Śnieżnej.
Misterium Męki Pańskiej w środę
W środę ulicami Piotrkowie wierni przejdą w drodze krzyżowej.
Żyj ekstremalnie! Droga Krzyżowa do Parzna i Paradyża
Ponad 40-kilometrową trasę będą mieli do pokonania ci, którzy zdecydują się wziąć udział w tegorocznej Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, której hasło to „Nie warto żyć normalnie, warto żyć ekstremalnie”.
Piotrkowianie w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej
W piątkowy wieczór (27 marca) grupa piotrkowian wyruszyła w Ekstremalną Drogę Krzyżową. Po mszy świętej w Kościele Akademickim Panien Dominikanek, uczestnicy udali się w ponad 40-kilomentrową Drogę Krzyżową prowadzącą z Piotrkowa do Sanktuarium Chrystusa Cierniem Koronowanego w Paradyżu.
Droga Krzyżowa ulicami Bełchatowa
W Wielki Piątek – 29 marca br. odbędzie się XV Droga Krzyżowa ulicami Bełchatowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat