Artykuły do tagu: Droga

Minister Cezary Grabarczyk z hukiem wbił łopatę pod budowę II etapu odcinka autostrady A1 Nowe Marzy - Toruń. Na południu Polski trwa budowa odcinka Pyrzowice - Sośnica, a niebawem roboty zaczną się na kolejnym odcinku: Bełk - Świerklany. Tylko na centralnym, czyli łódzkim, fragmencie A1 koparek nie widać...
Chodnik jest do chodzenia, a nie do parkowania
Każdy wtorek i piątek to w Piotrkowie dzień targowy. A to dla mieszkańców bloku przy ul. Mieszka 4 oznacza prawdziwy slalom między autami kupców i klientów, które skutecznie blokują każde wolne miejsce na wąskiej uliczce prowadzącej do ich domu.
Piotrków: Droższe parkowanie
Weszły w życie nowe stawki opłat za korzystanie ze strefy płatnego parkowania. Zadecydowali o tym radni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Bełchatów: Kłopoty z sygnalizacją
Korki, przechodnie przebiegający między samochodami, stłuczki i modlitwa o to, by kierowca, który ma pierwszeństwo, jednak mignął światłami i pozwolił skręcić. Tak przez kilka dni wyglądała drogowa rzeczywistość w centrum miasta. Plaga, pech, przypadek? - zastanawiają się kierowcy. I dodają, że ze sprawdzianu na szybkość reakcji oni wyszli lepiej niż zarządcy dróg.
Najpierw zepsuła się sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ulic Kościuszki, 1 Maja i 9 Maja.
Informacja o remontach na drogach wojewódzkich na dzień 28 lipca 2008 r. Dane pochodzą z Wydziału Informacji i Komunikacji Społecznej Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.
Samorząd Piotrkowa, który w granicach miasta jest zarządcą DK nr 12, naruszył rozporządzenie w sprawie zarządzania ruchem na drogach i spowodował jego zakłócenia - stwierdził w odpowiedzi na interpelację posła Artura Ostrowskiego wiceminister infrastruktury Zbigniew Rapciak.
Więcej ofiar śmiertelnych na drogach
118 wypadków drogowych, w których śmierć poniosło 21 osób, a 169 osób doznało obrażeń ciała - tak przedstawia się bilans pierwszego półrocza 2008 roku na drogach powiatu piotrkowskiego.
Sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu DK8 z Meszczami zostanie uruchomiona najpóźniej do końca miesiąca.
Pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Piotrkowie muszą płacić za postój w strefach płatnego parkowania. Nie są i nigdy nie byli z tych opłat zwolnieni.
Remont odcinka krajowej "dwunastki" pomiędzy Piotrkowem a Sulejowem na finiszu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat