Artykuły do tagu: Domdziecka

W Piotrkowie brakuje rodzin zastępczych
70 młodych piotrkowian przebywa obecnie w domach dziecka. 58 dzieci na terenie Piotrkowa, 12 w placówkach na terenie całej Polski. O czym świadczą te liczby? W naszym mieście wciąż brakuje osób, które chciałyby utworzyć rodzinę zastępczą. To duży problem, ponieważ potrzebujących z roku na rok przybywa.
Krężna-Kolonia pomaga dzieciom przetrwać zimę
Odzież, obuwie, środki czystości, słodycze, a także zabawki trafiły dzięki sołectwu Krężna-Kolonia do dzieci z Domu Dziecka w Piotrkowie i do Przedszkola Samorządowego w Woli Krzysztoporskiej.
Sportowcy nie tylko grają, ale też pomagają
Piotrkowscy szczypiorniści i szczypiornistki Piotrkowianina i Piotrcovii oraz trener tego drugiego zespołu odwiedzili Dom Dziecka w Piotrkowie Trybunalskim i przekazali dary zebrane dzięki kibickom Magdalenie Kielbik, Ewie Oniśko, Weronice Oniśko i Ewelinie Palutkiewicz.
23.11.2018 06:50
Kibicują i pomagają
Kibice Piotrkowianina kolejny raz organizują zbiórkę charytatywną. Tym razem pomogą dzieciom z Domu Dziecka w Piotrkowie.
Dom Dziecka obsypany prezentami
Paczka z najbardziej niezbędnymi produktami trafiła w czwartek do Domu Dziecka w Piotrkowie. To efekt zbiórki zorganizowanej przez piotrkowski hipermakret Auchan.
Kibice Piotrkowianina znów pomagają
Kilka miesięcy temu zbierali karmę dla zwierząt z piotrkowskiego schroniska. Dziś znów pomagają. Kibice klubu Piotrkowianin zorganizowali zbiórkę dla Domu Dziecka w Piotrkowie.
29.06.2017 00:32
Prezenty od zapaśników
Zapaśnicy którzy przebywają na FS Wrestling International Camp w Spale, odwiedzili w środę Piotrków. Sportowcy spotkali się z podopiecznymi Domu Dziecka. Każdy z chłopców otrzymał prezenty. Dodatkową atrakcją był trening z najlepszymi zapaśnikami w Polsce.
Paczka z podarunkami trafiła do domu dziecka
Hipermarket Auchan w Piotrkowie przeprowadził zbiórkę na rzecz wychowanków piotrkowskiego Domu Dziecka. Przez ponad miesiąc można było podarować najpotrzebniejsze artykuły.
Zbierają dla Domu Dziecka
W hipermarkecie Auchan w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęła się zbiórka na rzecz wychowanków piotrkowskiego Domu Dziecka. - Osoby chcące wesprzeć naszą akcję prosimy o przekazywanie środków higienicznych, proszków do prania, odzieży lub bielizny dla niemowląt i małych dzieci - apelują organizatorzy zbiórki, która potrwa do 31 maja.
Finał zbiórki dla Domu Dziecka
Najpotrzebniejsze artykuły trafiły do Domu Dziecka w Piotrkowie. Hipermarket Auchan prowadził przez cały maj zbiórkę środków higienicznych, artykułów żywnościowych oraz odzieży.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat