Artykuły do tagu: Dokument

Znalazła portfel i nie oddała zguby. To przestępstwo!
Znajdujesz portfel na ulicy, chowasz go do kieszeni, idziesz dalej, myśląc sobie „znalezione nie kradzione”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że takie zachowanie to… przestępstwo. Nie zdawała sobie z tego sprawy pewna mieszkanka Opoczna. Kobiecie, podejrzanej o przywłaszczenie portfela wraz z dokumentami i pieniędzmi, przedstawiono już zarzuty.
Zobaczyli film o sobie. Premiera wyjątkowego dokumentu o mieszkańcach gminy Sulejów
„O ludziach stąd” - taki tytuł nosi film dokumentalny "Stowarzyszenia Sulejów dla Pokoleń", którego premiera odbyła się w niedzielę 8 grudnia w Szkole Podstawowej nr 1 w Sulejowie. O ludziach stąd, czyli o pięciorgu mieszkańców tej gminy.
Film o ludziach stąd, czyli z Sulejowa... Premiera wyjątkowego dokumentu już w niedzielę
"Stowarzyszenie Sulejów dla Pokoleń zaprasza na uroczystą premierę filmu dokumentalnego "O Ludziach Stąd", w reżyserii Mariusza Mendrzyckiego, do którego scenariusz napisał Michał Gaczkowski.
Elektroniczny obieg dokumentów czyli jak skutecznie nimi zarządzać?
"Odpowiedni obieg dokumentów jest niezwykle istotnym czynnikiem w każdej firmie. Elektroniczny obieg dokumentów pozwala na uzyskanie znacznie lepszych efektów, przyspieszenia procesów w całej firmie jak również daje znacznie większe bezpieczeństwo."
Islandia w Sulejowie. Zapraszamy na projekcje filmów
W Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie (ul. Błonie 10a) w sobotę (24 X od godz. 18.00) będzie można obejrzeć trzy filmy – dokumenty o życiu mieszkańców Islandii. Po projekcji przewidziano spotkanie z autorami produkcji.
Ekipa TV z Wielkiej Brytanii kręciła w piotrkowskim Areszcie
Ekipa filmowa brytyjskiej telewizji realizowała w piotrkowskim Areszcie Śledczym film dokumentalny.
Chcesz wystąpić w
Producent paradokumentów "Dlaczego Ja", "Trudne sprawy", "Pamiętniki z wakacji", "Sekrety sąsiadów", "Dzień, który zmienił moje życie" zaprasza na casting do swoich seriali oraz kilku nowych produkcji.
Remont Roosevelta coraz bliżej
Część projektu technicznego przebudowy ulicy Roosevelta ma być gotowa jeszcze w tym roku.
Elektroniczny obieg dokumentów w Radomsku
Radomszczańskie starostwo powiatowe stawia na innowacje. Już wkrótce
wprowadzony tam zostanie elektroniczny system obiegu dokumentów. Na
projekt pozyskano 300 tys. zł dofinansowania.
Starostwo: Dostaniesz SMS, odbierzesz dokumenty
Mieszkańcy powiatu piotrkowskiego już nie muszą osobiście dowiadywać się, czy w Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego w Piotrkowie czeka na nich dokument prawa jazdy lub dowód rejestracyjny pojazdu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat