Artykuły do tagu: Dnigminy

Patrycja Markowska rozpędziła chmury nad Wolborzem
Mimo deszczowej aury tegoroczne Dni Wolborza zgromadziły wielu fanów dobrej zabawy i koncertów. Gwiazdą była Patrycja Markowska.
Goście z Mołdawii, Rajczy i… Kolumbii na Dniach Gminy Rozprza
Goście z zaprzyjaźnionego miasta Glodeni w Mołdawii, przedstawiciele gminy Rajcza, a nawet... Kolumbii byli gośćmi honorowymi piętnastych Dni Gminy Rozprza.
Święto w gminie Rozprza. W sobotę grali Oddział Zamknięty i Golden Life
Mieszkańcy gminy Rozprza świętowali przez cały weekend. Dni Gminy rozpoczęły się w sobotę już o 6.00 rano od zawodów wędkarskich o puchar wójta. Wędkarze spotkali się nad Zalewem Cieszanowickim.
Sprawdź, kto wystąpi podczas Dni Wolborza 2018!
W najbliższy weekend świętować będą nie tylko piotrkowianie i mieszkańcy gminy Rozprza, ale także wolborzanie. Dni Wolborza 2018 rozpoczną się w sobotę o godz. 16.00 na terenie stadionu Szczerbca przy ul. Sportowej 30a.
04.06.2018 06:07
Cześć, tu Sławomir!
„Cześć, tu Sławomir” – tak kilkutysięczną publiczność zgromadzoną w Woli Krzysztoporskiej powitał Sławomir Zapała, który z żoną Kajrą i zespołem przyjechał, by 2 czerwca zaśpiewać podczas Święta Gminy.
Święto Gminy Wola Krzysztoporska: Rozpoczęli wędkarze i tenisiści
Za nami pierwsze imprezy związane z dwudniowym Świętem Gminy Wola Krzysztoporska.
Sławomir również w Gorzkowicach
To będą kolejne niezapomniane Dni Gorzkowic. 2 i 3 czerwca zapraszamy na stadion sportowy przy ulicy Cmentarnej. Gwiazdą tegorocznych XI Dni Gorzkowic będzie Sławomir! Na scenie wystąpią również Joanna Bartel, Terno Roma, Top Girls i Sebii. Koncertom towarzyszyć będzie festiwal lodów, wystawa produktów lokalnych i wesołe miasteczko.
„Ale, ale Aleksandra” na Dniach Woli Krzysztoporskiej
Gwiazdą tegorocznych Dni Woli Krzysztoporskiej będzie zespół Andre, znany chociażby z takiego hitu, jak „Ale, ale Aleksandra”. Święto Gminy, na które zapraszają wójt, Rada Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury, odbędzie się 4 czerwca.
Enej gwiazdą tegorocznych Dni Gorzkowic
Zespół Enej będzie gwiazdą tegorocznych Dni Gorzkowic, tym razem impreza odbędzie się w drugi weekend czerwca.
Piękni i Młodzi w Rozprzy
Rozpoczęły się XIII Dni Gminy Rozprza. Dziś pierwsze skrzypce gra młodzież za sprawą występów przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów. Gwiazdą wieczoru będą - nomen omen - Piękni i Młodzi.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat