Artykuły do tagu: DniRozprzy

Wybierasz się na Dni Rozprzy? Sprawdź parkingi!
Już w najbliższy weekend odbędą się XIV Dni Gminy Rozprza. Ze względu na organizację imprezy masowej będą wprowadzone zmiany w organizacji ruchu.
Zenek zaśpiewa w Rozprzy!
Zenek Martyniuk będzie gwiazdą czerwcowych Dni Rozprzy.
Było głośno, było radośnie!
Liczne występy, konkursy, zabawa oraz koncert zespołu Piersi czekały na każdego, kto w sobotę (20 września) zjawił się w Rozprzy.
X Dni Gminy Rozprza: Zagrali Video i Balance
W sobotę rozpoczęły się X Dni Gminy Rozprza. Jako gwiazda wieczoru wystąpił zespół Video. Drugiego dnia wystąpiła piotrkowska grupa Balance.
To były trzy dni udanej zabawy
Tegoroczne IX Dni Gminy Rozprza były wyjątkowe, ponieważ po raz pierwszy w historii tej cyklicznej imprezy trwały one aż trzy dni. Festyn rozpoczął się w piątek, 1 czerwca od Dnia Dziecka. Specjalnie dla najmłodszych przygotowano poczęstunek w postaci tysiąca hot dogów oraz wiele atrakcji.
Choć do lata jeszcze daleko, w Rozprzy odbyła się już rozszerzona narada w sprawie organizacji tegorocznych obchodów święta gminy, czyli IX Dni Gminy Rozprza.
Rozprza: Gienek Loska przyciągnął tłumy
Kilka tysięcy osób zjawiło się na stadionie w Rozprzy, aby posłuchać – a może przede wszystkim obejrzeć – Gienka Loskę i jego kapelę. Triumfator X Factora zagrał covery, choć nie zabrakło i jego kompozycji.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat