Artykuły do tagu: DniMiasta

Sprawdź, kto wystąpi na Imieninach Piotrków
W tym roku Imieniny Piotrków świętować będziemy 22 i 23 czerwca. Jak zawsze dni miasta uświetnią koncerty.
Gotowi na imieniny? [UWAGA! ZMIANA W PROGRAMIE]
W najbliższy weekend będziemy świętować Imieniny Piotrków 2018. Początek dni miasta będzie jak zwykle sportowy. W piątek (22 czerwca) ulicami naszego miasta przebiegnie IV Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur. Zawodników, pokonujących kolejne kilometry, będzie można dopingować na trasie Półmaratonu.
Kto wystąpi podczas tegorocznych Dni Tomaszowa?
Konferencja prasowa dotycząca Festiwalu "A może byśmy tak... do Tomaszowa" odbyła się w poniedziałkowe przedpołudnie w tomaszowskim Miejskim Centrum Kultury. Tomaszowianie mogą już szykować się na moc muzycznych atrakcji, które będą na nich czekać od 22 do 24 czerwca.
Radomsko świętuje dni miasta
Za nami kolejny dzień urodzin Radomska. W sobotę na scenie zaśpiewali Kasia Moś i Kombii.
W Radomsku będą się bawić aż 4 dni
W Radomsku idą w tym roku na rekord – będą się bawić aż przez 4 dni. Czterodniowa formuła wydarzenia (1 – 4 czerwca) sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tym bardziej, że miasto zaplanowało wiele nowości – mówią organizatorzy.
Dżem na zakończenie Imienin Piotrków
W niedzielę pogoda była dla nas zdecydowanie łaskawsza, ostatni dzień Imienin Piotrków był więc najweselszy. Jedni wybrali mecz, inni koncert Dżemu.
Kto wystąpi podczas Dni Tomaszowa?
SARSA, PAPA D., Grubson, Marcin Daniec, Kraków Street Band, Indios Bravos i Orkiestra Wojskowa – oni wystąpią podczas Dni Tomaszowa 2016. Tomaszów będzie świętować przez 3 dni (od 24 do 26 czerwca) na pl. Kościuszki i Tomaszowskich Błoniach.
Kto wystąpi na Imieninach Piotrków?
Na razie to jedynie ogólny zarys Imienin Piotrków, ale znamy już kilka szczegółów. Tegoroczne dnia miasta odbędą się 9 i 10 lipca na placu Pofranciszkańskim. Kto tym razem wystąpi dla piotrkowian?
Piotrkowianie, w piątek zaczynają się Imieniny!
Trzy dni potrwają tegoroczne Imieniny Piotrków. Zaczynamy w piątek od festynu rodzinnego w parku Jana Pawła II.
Zmiana organizacji ruchu na Imieniny
W najbliższy weekend w naszym mieście odbędą się Imieniny Piotrków 2015. Zmieni się organizacja ruchu w centrum.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat