Artykuły do tagu: DiscoPolo

Rozpoczęły się Dni Gorzkowic
Gmina Gorzkowice świętuje w tym roku po raz jedenasty. Wśród licznych atrakcji przygotowanych dla mieszkańców są występy lokalnych artystów, stoiska z regionalnymi przysmakami i wesołe miasteczko. Gwiazdą wieczoru jest Sławomir!
W niedzielę dożynki gminy Wola Krzysztoporska
Tegoroczne Dożynki Gminno-Parafialne gminy Wola Krzysztoporska odbędą się w najbliższą niedzielę, 27 sierpnia w miejscowości Piekary (teren boiska sportowego).
II Festiwal Disco Polo & Dance w Sulejowie za nami
W Sulejowie odbyła się druga edycja festiwalu Disco Polo $ Dance. Na "Magicznej Polance nad Pilicą" zaprezentowały się gwiazdy tego rodzaju muzyki w tym słynny Boys.
Nie ma (dobrej) imprezy bez disco polo?
Czy nam się to podoba czy nie, dni gmin w naszym regionie kończą się występami gwiazd disco polo. No właśnie - podoba się czy jednak nie?
II Festiwal Disco Polo & Dance w Sulejowie
W piątek 23 czerwca w Sulejowie odbędzie się kolejna edycja festiwalu Disco Polo $ Dance. Na "Magicznej Polance nad Pilicą" zaprezentują się gwiazdy tego rodzaju muzyki.
Zenek zaśpiewa w Rozprzy!
Zenek Martyniuk będzie gwiazdą czerwcowych Dni Rozprzy.
Gwiazda disco w Piotrkowie
Jeden z najpopularniejszych wykonawców muzyki disco polo wystąpi w Piotrkowie. Autor takich hitów, jak "Bawimy się", "Hula Ula", czy "Kici, kici miau" będzie gwiazdą piątkowej imprezy w klubie Sejf.
Jak zostać gwiazdą disco polo?
Disco polo wróciło pod strzechy kilka lat temu. Możemy je usłyszeć nie tylko na dożynkach czy dniach miast i gmin, ale też w klubach. Nic więc dziwnego, że zespoły tego nurtu wyrastają jak grzyby po deszczu, również w naszym regionie. Jak zostać gwiazdą disco polo i dance? Przede wszystkim trzeba być charakterystycznym, ale pamiętać przy tym, że… Zenek Martyniuk jest tylko jeden.
Bayer Full gwiazdą powiatowych dożynek
W najbliższą niedzielę w Wolborzu odbędą się kolejne Dożynki Powiatu Piotrkowskiego. Impreza rozpocznie się w samo południe. Wieczorem dla rolników (i nie tylko) zagra Bayer Full.
Sulejów w rytmie disco polo
Drugi dzień imprezowego weekendu w Sulejowie upłynął w rytmach disco polo. Na Podklasztorzu odbywał się bowiem I Festiwal Disco Polo & Dance Sulejów 2016.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat