Artykuły do tagu: Dino

Zmarł piotrkowski muzyk Jacek Grynkiewicz
Jacek Grynkiewicz nie żyje. Był znanym piotrkowskim dinozaurem, organizatorem wielu koncertów.
Od trzech lat czekają na przejście dla pieszych...
Mieszkańcy Szczekanicy od 3 lat zabiegają przy wsparciu Rady Osiedla i radnego Jana Dziemdziory o powstanie przejścia dla pieszych przez ul. Wojska Polskiego, na wysokości marketu Dino. Żeby namalować pasy potrzebny jest chodnik po obu stronach ulicy, w tym na terenie należącym do firmy. Miasto wyraziło gotowość przeprowadzenia inwestycji, ale dopiero po wykonaniu swojej część prac przez Dino Polska. Przedstawiciele spółki zgodzili się na takie rozwiązanie i obiecali przeprowadzenie odpowiednich prac. Od tamtego czasu mija 1,5 roku, a przejścia dalej nie ma.
Będą chodniki, będzie przejście dla pieszych
Będą chodniki, będzie przejście dla pieszych przy markecie na Wojska Polskiego w Piotrkowie. Urząd Miasta porozumiał się w tej sprawie ze spółką "Dino".
W Wolborzu ruszyła budowa za kilkadziesiąt milionów
Nowe centrum dystrybucyjne powstanie na terenie gminy Wolbórz. Zatrudnienie znajdzie tam aż 350 osób.
Czy będzie przejście dla pieszych?
Komisja Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Piotrkowie nie wyraziła zgody na wykonanie przejścia dla pieszych na Wojska Polskiego (przy sklepie DINO). Jej zdaniem inwestycję powinien zrealizować właściciel marketu. A mieszkańcy się żalą, że jest tam bardzo niebezpiecznie.
Kilkaset nowych miejsc pracy w Wolborzu
Ponad 300 osób znajdzie pracę w nowym magazynie logistycznym, który powstanie na terenie gminy Wolbórz. Burmistrz Andrzej Jaros podkreśla, że od kilku miesięcy intensywnie poszukiwano inwestorów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat