Artykuły do tagu: Dekoracja

Sprawdź czy lampki mają odpowiednie certyfikaty
Pękające żarówki, zwarcia czy nawet pożary - takie niemiłe niespodzianki mogą nam się przytrafić, gdy dekorujemy choinki czy domy światełkami bez odpowiednich certyfikatów.
Sztuczne kwiaty – czy warto wykorzystywać je do dekoracji wnętrz?
Świetnie sprawdzają się w biurach, hotelach, sklepach i miejscach, w których na co dzień trudno jest dbać o kwiaty żywe, a elegancki wystrój jest wyznacznikiem prestiżu. Dziś sztuczne ozdoby florystyczne nie kojarzą się już z kiczem, a ich popularność stale rośnie. W dodatku w porównaniu z żywymi roślinami są mniej kosztowne i czasochłonne.
Piotrków szykuje się na święta
Od kilku dni montowane są uliczne ozdoby świąteczne i kurtyny świetlne. Już w przyszłym tygodniu Piotrków zyska bożonarodzeniowy klimat.
Czy piotrkowska galeria zwycięży w konkursie?
Piotrkowska galeria Focus Mall bierze udział w konkursie na najładniej udekorowaną galerię handlową w Polsce. Przepiękna „misiowa” dekoracja została zgłoszona do konkurs pod hasłem „Świeć się galerio”.
Piotrków stroi się na święta
Już od poniedziałku Piotrków stroi się na święta. Kilka dni temu na placu Kościuszki i w Rynku Trybunalskim stanęły choinki, które zostały przyozdobione lampkami. Pojawiły się także świąteczne iluminacje na ulicach miasta. Koszt przystrojenia miasta to około 90 tysięcy złotych.
Rozpoczęły się prace przy montowaniu iluminacji świetlnych na terenie miasta. Miasto udekoruje: 1090 łańcuchów świetlnych, 231 elementów świetlnych montowanych na słupach i nad jezdnią oraz 16 kurtyn świetlnych.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat