Artykuły do tagu: Deklaracje

Odpadowy portal dla mieszkańców Piotrkowa
Nie pamiętasz czy zapłaciłeś za odpady? A może chcesz sprawdzić dane w deklaracji „śmieciowej”? Teraz możesz to zrobić dzięki portalowi www.odpady.piotrkow.pl.
Resort finansów ostrzega przed fałszywymi mailami dot. systemy e-Deklaracje
Ostrzegamy przed fałszywymi wiadomościami e-mail, które zawierają informacje o pomyślnie wysłanych zeznaniach do systemu e-Deklaracje Ministerstwa Finansów (MF) - przestrzega resort finansów. Od soboty można rozliczyć swój PIT przez internet. Do poniedziałku złożono ich 340 tys.
Pracownicy Urzędu Skarbowego wychodzą do piotrkowian
Jeżeli ktoś jeszcze ma problem z wypełnieniem e-deklaracji, może skorzystać z pomocy urzędników, którzy będą czekać na mieszkańców w sobotę od godziny 12.00 do 20.00 w centrach handlowych Focus Mall i Echo.
Ilu piotrkowian zainteresowanych wymianą ogrzewania?
Zainteresowanie programem wymiany ogrzewania przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Piotrkowianie złożyli bowiem do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska ponad 300 wniosków o dopłaty. Pośrednikiem w załatwianiu sprawy jest Urząd Miasta.
Rozpoczęli kontrolowanie mieszkańców
Pracownicy piotrkowskiego Zarządu Dróg rozpoczęli kontrolę zgodności złożonych przez mieszkańców deklaracji śmieciowych. Urzędnicy będą sprawdzać zgodność zadeklarowanej liczby osób zamieszkujących nieruchomość ze stanem faktycznym.
Ilu z nas nie złożyło deklaracji śmieciowych?
Z deklaracji śmieciowych złożonych (kolejny raz) przez piotrkowian wynika, że w Piotrkowie Trybunalskim mieszka dokładnie 63 121 osób. Tak było kilka tygodni temu. Liczba ta – jak informuje magistrat – na bieżąco ulega zmianie. Dziś jest to 62 994. Co jeśli ktoś nie wywiązał się ze złożenia deklaracji, czyli próbuje uchylić się od płacenia za odbiór śmieci?
Połowa wolborzan nie złożyła deklaracji śmieciowych
Do 14 lipca mieszkańcy Wolborza powinni złożyć nowe deklaracje śmieciowe. Około połowa jeszcze tego nie zrobiła. Burmistrz Andrzej Jaros apeluje, aby z tym nie zwlekać.
Nie wszyscy złożyli deklaracje śmieciowe
We wtorek (14 kwietnia) upłynął termin składnia nowych deklaracji śmieciowych. Właściciele budynków jednorodzinnych do piotrkowskiego Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta złożyli ponad 4 tys. 200 deklaracji. Łącznie powinno ich wpłynąć ponad 6 tys. 100.
Deklarację o odpadach złóż do końca maja!

W związku z nowymi zasadami odbioru odpadów, obowiązującymi od 1 lipca 2013 roku wójt gminy Wola Krzysztoporska informuje, że...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat