Artykuły do tagu: Dawid

Powstała chóralna wersja
Chórzyści Filharmonii Łódzkiej przygotowali niespodziankę dla miłośników koncertów wokalnych. Jeszcze w tym tygodniu na swoim profilu na Facebooku zaprezentują swoją wersję popularnego utworu "Bella Ciao".
Dawid z Aleksandrowa odznaczony przez Prezydenta RP
Dawid Wroniszewski z gminy Aleksandrów w poniedziałek został odznaczony Medalem za Ofiarność i Odwagę. Oznaczenia dokonał Prezydent RP Andrzej Duda.
Pogrzeb Dawida odbędzie się w czwartek
Pogrzeb Dawida Jakubowskiego, obrotowego Piotrkowianina, który zginął w wypadku samochodowym, odbędzie się w czwartek, 7 marca. Msza żałobna rozpocznie się o godzinie 14:00 w kościele pod wezwaniem Świętego Mikołaja w Żarnowie (powiat opoczyński) przy ulicy Szkolnej 12. Po mszy świętej odbędzie się pogrzeb na miejscowym cmentarzu.
Piłkarz ręczny Piotrkowianina nie żyje
Dawid Jakubowski, 19-letni zawodnik Piotrkowianina Piotrków Trybunalski, zginął w niedzielny poranek w wypadku samochodowym.
Wiosna rozpocznie się w marcu, ale lidera piotrkowskiej
25 osób zaangażowało się w tworzenie piotrkowskich struktur nowej partii politycznej Roberta Biedronia. Podczas niedzielnej konwencji, inaugurującej działalność Wiosny, były poseł i były prezydent Słupska przedstawił podstawowe założenia programowe swojej partii. W konwencji, która odbyła się w hali warszawskiego Torwaru wzięło udział ok. 140 osób z naszego regionu, wśród których prawdopodobnie był lider tego ugrupowania w Piotrkowie Trybunalskim i powiecie piotrkowskim.
Dawid Szkodziński mistrzem Polski
Siedmiu zawodników piotrkowskiego Atletycznego Klubu Sportowego stanęło na podium podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Zapasach w Stylu Klasycznym, jedyny złoty medal w kategorii wagowej 55 kg zdobył Dawid Szkodziński, m.in. dzięki jego postawie AKS zajął w Radomiu ostatecznie drugie miejsce w klasyfikacji klubowej.
Było blisko, ale Dawid zaśpiewa w Lipnie
II miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 12 w konkursie zorganizowanym przez TVN. Do wygrania był koncert gwiazdy młodego pokolenia Dawida Kwiatkowskiego oraz 20.000 złotych. Piotrkowska placówka zdobyła aż 25562 głosy.
Dawid jest już po pierwszej operacji
Schudł, zmizerniał. Na krótko ostrzyżonej głowie dopiero goją się szwy. 22-letni Dawid z Gorzkowic, którego historię opisywaliśmy kilka miesięcy temu (“Dawidku, spokojnie...” TT nr 27 z 9 lipca 2014), jest już po pierwszej operacji wszczepienia stymulatorów w głębokie struktury mózgu.
Gorzkowice. Żegnają wakacje podczas pikniku
W ostatni dzień wakacji dzieci i młodzież ze szkół gminy Gorzkowice bierze udział w pikniku ekologicznym zorganizowanym w Kompleksie Rekreacyjno – Sportowym KOPIEC w stolicy gminy. W czasie imprezy zbierane też są pieniądze dla chorego Dawida Wojtani.


Jest zarzut w sprawie śmierci Dawida
Dawid jechał rowerem, na drogę wyskoczył jego rówieśnik, uderzył rowerzystę w twarz, Dawid spadł z roweru, uderzył głową o nawierzchnię drogi, upadek okazał się śmiertelny. Sprawcy grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat