Artykuły do tagu: Darowizna

Czy świąteczne prezenty są opodatkowane?
Dla nas wręczanie sobie upominków to jedna z bożonarodzeniowych tradycji, dla Urzędu Skarbowego - darowizna. Jeżeli wartość prezentów jest zbyt wysoka, to musimy odprowadzić od nich podatek.
Lokatorzy z Sygietyńskiego nadal bez pomocy
Spór lokatorów bloku z ul. Sygietyńskiego z piotrkowskim magistratem trwa. Jego kolejną odsłoną była nadzwyczajna sesja Rady Miasta, którą zwołano na środę na godz. 11.00.
Darowizna dla powiatu... po raz trzeci
Miasto chce przekazać powiatowi nieruchomość, na której stoi szpital przy Roosevelta, nie pierwszy zresztą raz. Jak dotąd na darowiznę zgody nie chcieli wyrazić radni. Warto zaznaczyć, że to już trzecie podejście.
50 tysięcy od Kleszczowa dla piotrkowskiej policji
50 tysięcy złotych darowizny na zakup sprzętu informatycznego przekazał piotrkowskiej policji samorząd... Kleszczowa. W tej sprawie z komendantem policji spotkał się Jacek Rożnowski, pełniący obowiązki wójta gminy Kleszczów.
Miasto chce oddać budynek przy Stronczyńskiego
Dużo emocji wzbudziła podczas sierpniowej sesji Rady Miasta sprawa związana ze zmianami własnościowymi budynku na rogu ulic Stronczyńskiego i Wojska Polskiego w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat