Artykuły do tagu: DariuszKlimczak

Dariusz Klimczak: „PSL jest partią elastyczną”
19 września 2014 PSL przedstawi kandydatów do Sejmiku Województwa Łódzkiego podczas konwencji w Pabianicach. Jedynką z okręgu Piotrków – Bełchatów – Radomsko będzie prawdopodobnie Marek Mazur, przewodniczący Sejmiku – powiedział w Radiu Strefa FM Dariusz Klimczak, członek władz krajowych Polskiego Stronnictwa Ludowego, jednocześnie członek Zarządu Województwa Łódzkiego
- Moja domena to ochrona zdrowia. Staram się, aby praca moja, Sejmiku Województwa Łódzkiego i Zarządu Województwa Łódzkiego dawała efekt. Nowa dyrektywa o świadczeniach usług transgranicznych, którą rząd polski zaczął implementować do prawa polskiego ma wiele elementów wymagających zmiany. A zmian tych mogą dokonać tylko europosłowie. Chciałbym dobrze przyjrzeć się procesowi zmierzającemu do komercjalizacji placówek zdrowia, która może przynieść bardzo złe efekty - mówił na antenie Strefy FM Dariusz Klimczak, członek Zarządu Województwa Łódzkiego, kandydat do Europarlamentu z listy PSL.
Posłowie i samorządowcy na listach PSL
Mieczysław Łuczak, Krystyna Ozga, Dariusz Klimczak czy Marek Mazur to kandydaci Polskiego Stronnictwa Ludowego do Parlamentu Europejskiego z województwa łódzkiego. Do zdobycia w naszym regionie są tylko 3 mandaty. Wybory odbędą się 25 maja.
Kandydaci PSL i SLD przekonywali radiosłuchaczy
Polskie Stronnictwo Ludowe i Sojusz Lewicy Demokratycznej to ugrupowania, które wyborach 2007 roku uzyskały w okręgu piotrkowskim po jednym mandacie. Tym razem zarówno PSL jak i SLD liczą na lepszy wynik. Do głosowania na te partie przekonywali na antenie Strefy FM Andrzej Barański (SLD) i Dariusz Klimczak (PSL).
Kolejne pieniądze dla szpitala przy Rakowskiej
400 tysięcy złotych otrzyma Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Piotrkowie na modernizację oddziału ginekologiczno – położniczego. Taką decyzję podjęli radni podczas niedawnej sesji Sejmiku Województwa Łódzkiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat