Artykuły do tagu: Dane

3 nowe przypadki Covid-19 w Piotrkowie
W województwie łódzkim jest 17 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Aż 3 z nich dotyczą mieszkańców Piotrkowa. Biuro prasowe wojewody informuje także o 18 osobach, które wyzdrowiały i śmierci dwóch pacjentów, w tym 50-letniego mężczyzny z powiatu tomaszowskiego.
4 nowe zakażenia w Piotrkowie i powiecie
W województwie łódzkim jest 49 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Trzy przypadki dotyczą mieszkańców powiatu piotrkowskiego i 1 mieszkańca Piotrkowa. Ponadto 5 przypadków odnotowano w powiecie bełchatowskim i 4 w opoczyńskim. Liczba zakażeń w Łódzkiem przekroczyła już 3 tysiące przypadków.
Wojewoda informuje o 45 nowych zakażeniach
W województwie łódzkim jest 45 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - podaje w popołudniowym komunikacie biuro prasowe wojewody łódzkiego. Zdaniem piotrkowskiego sanepidu, jedno zakażenie odnotowano u osoby z Piotrkowa.
Prawie 60 nowych zakażeń koronawirusem w województwie
O 178 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowało w popołudniowym komunikacie Ministerstwo Zdrowia. Najwięcej, bo 57 dotyczy województwa łódzkiego. Nowe przypadki Covid-19 odnotowano m.in. w powiatach piotrkowskim, tomaszowskim, radomszczańskim i opoczyńskim.
30 nowych przypadków Covid-19 w Łódzkiem
- W województwie łódzkim jest 30 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych - poinformowało w niedzielę w popołudniowym komunikacie biuro prasowe wojewody.
Więcej nowych zakażeń niż wyzdrowień
W województwie łódzkim jest 35 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Biuro prasowe wojewody łódzkiego informuje także o śmierci dwóch pacjentów hospitalizowanych w szpitalu w Zgierzu: 90-letniej mieszkanki powiatu zgierskiego oraz 92-letniej mieszkanki Łodzi.
14 nowych zakażeń w Łódzkiem
Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało w piątek po południu o 14 kolejnych zakażeniach koronawirusem i jednej ofierze śmiertelnej. Łącznie w Łódzkiem wykryto 1150 przypadków Covid-19.
W Łódzkiem ponownie przybyło 18 zakażonych
W województwie łódzkim jest 18 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Potwierdzone wyniki dotyczą: dwojga dzieci, jednej nastoletniej dziewczynki, jednej młodej kobiety, czterech kobiet w średnim wieku, trzech kobiet w starszym wieku, jednego nastoletniego chłopca, czterech młodych mężczyzn, jednego mężczyzny w średnim wieku i jednego mężczyzny w starszym wieku. Są to osoby w wieku od 1 do 79 roku życia.
Co z udostępnianiem Poczcie spisu wyborców? Sekretarz miasta Piotrkowa odsyła do Konstytucji RP
Poczta Polska, w związku ze zbliżającym się terminem wyborów prezydenckich, wystąpiła drogą elektroniczną do włodarzy gmin o udostępnienie spisu wyborców. Taki wniosek wpłynął też do Urzędu Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Nasz magistrat nie przekaże jednak danych osobowych mieszkańców. Dlaczego? To szczegółowo wyjaśnia sekretarz miasta Bogdan Munik, których odsyła do Konstytucji RP i ustawy Ordynacja wyborcza.
Kolejne zakażenie koronawirusem w Piotrkowie
Sanepid poinformował o 10. zakażeniu koronawirusem w Piotrkowie, tym samym do 30 wzrosła liczba zakażeń w mieście i powiecie. Łącznie, w sobotę wyniki badań potwierdziły 33 nowe przypadki zakażeń w województwie łódzkim.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat