Artykuły do tagu: DabrowanadCzarna

Turniej siatkówki w Dąbrowie nad Czarną
15 lipca (niedziela) na boisku ORLIK w Dąbrowie nad Czarną odbędzie się Gminny Turniej Piłki Siatkowej o puchar wójta gminy Aleksandrów. Początek o 15:00.
Mały Mundial w Dąbrowie nad Czarną
Mistrzostwa świata w piłce nożnej rozpoczną się już 14 czerwca, a kilka dni później w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów odbędzie się Nasz Mały Mundial, piłkarski turniej dla miłośników tej najpopularniejszej w naszym kraju dyscypliny sportowej.
Kierująca BMW nie ustąpiła pierwszeństwa
Na drodze w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów doszło do wypadku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 31-letnia kobieta kierująca BMW, podczas skrętu w lewo na skrzyżowaniu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu 23-letniemu kierowcy forda mondeo.
20.10.2014 07:03
11 osób oddało krew
W niedzielę, 19 października w Dąbrowie nad Czarną odbyła się akcja zbiórki krwi. Udział wzięło w niej 11 osób, dzięki którym pozyskano prawie 5 litrów krwi. Na zdjęciu od lewej: Michał Ząbecki, Sławomir Obłoza, Mariusz Magiera.
Podstawówka w Dąbrowie nad Czarną świętowała urodziny
Szkoła Podstawowa w Dąbrowie nad Czarną obchodziła 150. urodziny. Mottem przewodnim obchodów były słowa Jana Pawła II – patrona szkoły „Pamięć o przeszłości oznacza zaangażowanie w przyszłość”.
Uczeń gimnazjum laureatem konkursu biologicznego
Łukasz Leśniewski, uczeń klasy IIIa Publicznego Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Dąbrowie nad Czarną zdobył tytuł laureata konkursu biologicznego. Gimnazjalista z gm. Aleksandrów znalazł się w elitarnym gronie 160 uczniów wyróżnionych podczas podsumowania wojewódzkich konkursów przedmiotowych.
Gmina Aleksandrów. Święto Konstytucji 3 Maja
3 maja w kościele parafialnym w Dąbrowie nad Czarną odbędą się uroczyste obchody Święta Konstytucji 3 Maja połączone z Gminnymi Obchodami Dnia Strażaka.
Nietrzeźwy kierowca przewoził dzieci
Przewoził dzieci będąc pod wpływem alkoholu. Piotrkowscy policjanci zatrzymali w poniedziałek rano nietrzeźwego kierowcę gimbusa.
W Dąbrowie zbierano pieniądze dla dzieci
Dziś w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów mieszkańcy bawili się podczas Festiwalu Zespołów Folklorystycznych. Połączono jednak przyjemne z pożytecznym, bo imprezę zorganizowano głównie po to, aby zebrać pieniądze na rzecz ok. 20 dzieci z terenu gminy, które są rehabilitowane w Centrum Edukacyjno-Rehabilitacyjnym Szansa w Piotrkowie.
Festiwal Zespołów Folklorystycznych odbędzie się w najbliższą niedzielę w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat