Artykuły do tagu: DPS

Wiosenne inspiracje na Szczekanicy
"Wiosenne inspiracje" to nazwa warsztatów jakie odbyły się w poniedziałek w Domu Pomocy Społecznej przy ul. Wojska Polskiego w Piotrkowie. Zorganizowała je Rada Osiedla "Szczekanica".
Podopieczni piotrkowskiego DDPS-u przełamali się opłatkiem
Kilkudziesięciu podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Dziennego Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie zebrało się na corocznym spotkaniu wigilijnym. W rodzinnej atmosferze można było przełamać się opłatkiem i skosztować tradycyjnych potraw.
Spotkanie wigilijne w DDPS-ie
Coroczne spotkanie wigilijne dla swoich podopiecznych zorganizowały Dzienny Dom Pomocy Społecznej i Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie. Tradycyjne potrawy przygotowano dla 310 osób. Wśród nich znalazły się rodziny repatriantów, dla których będą to pierwsze święta po powrocie do ojczyzny.
Kibice Polonii odwiedzili seniorów w DPS
Młodzi kibice Polonii Piotrków Trybunalski przekazali nowo zakupiony telewizor podopiecznym Domu Pomocy Społecznej przy ul. Żwirki. To świąteczny prezent, który ma jednocześnie ukazać ludzkie oblicze fanów klubu i ocieplić ich wizerunek.
DPS w Łochyńsku świętuje
70 - lecie istnienia obchodzi Dom Pomocy Społecznej w Łochyńsku.
Biblioteka zaprasza na wystawę
Już 1 października w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie, rozpocznie się wystawa "To co w sercu mam". Podczas wystawy zaprezentowane zostanie rękodzieło mieszkańców Domu Pomocy Społecznej. Wystawa potrwa do 15 października.
Kontrola wykazała nieprawidłowości, ale w DPS-ie wszystko jest w porządku.
Prezydent komentuje wypowiedź M.Krawczyńskiego
Kilka dni temu reporterka Strefy FM zapytała Marka Krawczyńskiego, pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Zdrowia i Pomocy Społecznej o sytuację w Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie. Jego wypowiedź wzbudziła negatywne emocje.
Marek Krawczyński: W DPS-ie wszystko jest OK
Niedawno w Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie wykryto świerzb. Pensjonariusze zarzucali dyrekcji DPS-u, że nie odseparowano chorych od zdrowych, w pokojach jest zimno, nie działa winda, a pracownicy zachowują się ordynarnie i nie dbają o mieszkańców. Dyrekcja placówki wszystkie zarzuty odrzuca, tymczasem słuchacze Strefy FM, że przedstawione przez nas problemy to zaledwie wierzchołek góry lodowej.
W tym roku mieliśmy mniej pensjonariuszy, a to powoduje, że nie stać nas na tylu pracowników ilu zatrudniamy obecnie - mówi Piotr Kagankiewicz - starosta tomaszowski.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat