Artykuły do tagu: DK8

41-latek zginął w wypadku na
41-letni mieszkaniec powiatu bełchatowskiego zginął w wypadku, do którego doszło w piątek ok. 22:30 na krajowej "ósemce" między Piotrkowem a Wolborzem.
Uwaga kierowcy! „Ósemka” zablokowana
Droga S8 w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego jest zablokowana. Przyczyną jest wyciek paliwa z samochodu ciężarowego na 348 kilometrze tej drogi na wysokości kol. Zawada (samochód ciężarowy uderzył w barierki). Policja kieruje ruch przez łącznice na węźle Tomaszów Mazowiecki Południe.
11.09.2014 08:31
Rusza remont na DK8
Rozpoczynają się prace związane z remontem 3,5-kilometrowego odcinka drogi krajowej nr 8 między Bełchatowem i Klukami.
05.09.2014 13:16
DK8 będzie remontowana
Droga krajowa nr 8 na terenie powiatu bełchatowskiego będzie remontowana, prace rozpocząć się mają jeszcze w tym miesiącu. Remont odcinka Bełchatów – Kluki wykonywać będzie firma z Piotrkowa Trybunalskiego za kwotę 4 mln 78 tys. 403 zł.
Starosta chce dokończenia remontu
Starosta Bełchatowski Szczepan Chrzęst prowadzi kolejne działania w sprawie dokończenia remontu drogi krajowej numer 8 na terenie powiatu bełchatowskiego na odcinku Bełchatów – Kluki.
TIR zsunął się z krajowej
Rano na krajowej „ósemce” piotrkowscy policjanci pomagali kierować ruchem w okolicach centrum dystrybucyjnego Kaufland.
Fiat dachował na
Wielkie szczęście miał 47-letni kierowca dostawczego fiata ducato, którego samochód około godziny 14.00 zjechał do przydrożnego rowu krajowej "ósemki" - kilka kilometrów za Gomulinem.
GDDKiA chce pieniędzy od gmin
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad domaga się od gminy Wolbórz regulowania opłat za energię elektryczną wykorzystywaną na czterech węzłach drogowych w ciągu Drogi Krajowej numer 8.
Kto naprawi drogę w Michałowie?
Nadal nie wiadomo, kto naprawi drogę w Michałowie zniszczoną przez ciężki sprzęt podczas budowy ekspresowej "ósemki".
Mieszkańcy zablokowali DK8
Od rana bełchatowianie blokowali krajową „ósemkę”. Domagali się w ten sposób budowy obwodnicy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat