Artykuły do tagu: Dźwig

Dźwigi i podnośniki - podstawa współczesnego budownictwa
Dzisiejsze budownictwo rozwija się bardzo szybko dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszym specjalistom. Bardzo duży wpływ na rozwój branży mają firmy, które podnoszą poziom swoich usług. Do podstawowych pojazdów i maszyn, bez których współczesne budownictwo nie mogłoby się rozwijać należą dźwigi i podnośniki, które mają swoje szerokie zastosowanie. Zapraszamy do przeczytania artykułu, z którego dowiesz się więcej o dźwigach i podnośnikach.
10.12.2020 16:26
O 9 ton za dużo
Przejazd dźwigu, zamiast w miejscu docelowym, zakończył się na strzeżonym parkingu. Wszystko dlatego, że przekraczał on dopuszczalną wagę o 9 ton, a kierowca nie posiadał stosownego zezwolenia.
Bez zezwolenia jechał DK 74. Dźwig ważył prawie 60 ton
Blisko 60 ton ważył dźwig poruszający się po drodze krajowej 74 bez wymaganego zezwolenia na przejazd pojazdu nienormatywnego po drogach publicznych. Pojazd został skontrolowany przez funkcjonariuszy piotrkowskiej Inspekcji Transportu Drogowego.
Dźwig przygniótł mężczyznę
Ramię wysięgnika hydraulicznego przygniotło pracownika wykonującego prace serwisowe. Do wypadku doszło w jednym z zakładów przy ul. Sulejowskiej w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat