Artykuły do tagu: Dąbrowskiego

Kto wyremontuje budynek po kinie Czary?
Budynek po kinie Czary przy ul. Dąbrowskiego w Piotrkowie niszczeje od lat. Miasto, jako właściciel nieruchomości, powinno zadbać choćby o estetyczny wygląd elewacji – skarży się mieszkaniec, który pismo w sprawie zabytku wysłał do Rady Miasta.
Siedziba
Członkowie piotrkowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego "Kreatywni" wprowadzili się do nowego studia, które znajduje się przy ul. Dąbrowskiego w tym samym budynku, w którym mieści się Ośrodek Działań Artystycznych. W nowym "domu" fotografików będą się odbywać warsztaty, ale nie tylko.
Dopalacze spłynęły w WC?
Grupka gówniarzy okupuje klatkę schodową, piją, palą, zażywają dopalacze - na to skarżą się mieszkańcy Piotrkowa z ulicy Dąbrowskiego, gdzie nadal funkcjonuje sklep z dopalaczami. Ludzie skarżą się, że strażnicy miejscy z interwencją przyjeżdżają zazwyczaj za późno, a policja umywa ręce. Czy rzeczywiście tak jest?
Pożar w kamienicy przy Dąbrowskiego
We wtorek po godzinie 22 na stanowisko kierowania Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o tym, że w kamienicy przy Dąbrowskiego w Piotrkowie wybuchł pożar. Na miejsce natychmiast zadysponowano 4 zastępy strażaków.
Wypadek na Dąbrowskiego. Rowerzysta trafił do szpitala
Na ulicy Dąbrowskiego w Piotrkowie doszło do wypadku drogowego. 62-letni kierowca renault megane scenic podczas skrętu w prawo na miejsce parkingowe, nie udzielił pierwszeństwa rowerzyście. 56-letni rowerzysta jechał na wprost w tym samym kierunku przy prawej krawędzi jezdni.
Wypadek w Piotrkowie. Kia uderzyła w budynek
Do wypadku doszło w poniedziałek po południu na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i Dąbrowskiego w Piotrkowie.
Zamieszanie ze Strefą Płatnego Parkowania na Dąbrowskiego
Na czas remontu ulicy Grota Roweckiego, na odcinku Dąbrowskiego (od skrzyżowania z Grota Roweckiego do Wojska Polskiego) zniesiono Strefę Płatnego Parkowania. Nie każdy może jednak parkować, gdzie chce.
Najwyższe standardy w nowej siedzibie Starostwa Powiatowego
Nowa siedziba piotrkowskiego starostwa oficjalnie otwarta. Oprócz przeniesionych wydziałów, w budynku przy ul. Dąbrowskiego znajdzie się nowoczesne Biuro Obsługi Interesantów (BOI) dostosowane do wymagań każdego mieszkańca, zarówno rodziców z dziećmi, jak i osób z niepełnosprawnością ruchową.
Starostwo się przeprowadza
W błyskawicznym tempie trwa przeprowadzka wydziałów Starostwa Powiatowego do nowego budynku przy ulicy Dąbrowskiego.
Miasto nie chciało, wziął starosta
Starostwo Powiatowe przejęło budynek przy ul. Dąbrowskiego 7 w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat