Artykuły do tagu: D±browskiego

Kto wyremontuje budynek po kinie Czary?
Budynek po kinie Czary przy ul. D±browskiego w Piotrkowie niszczeje od lat. Miasto, jako wła¶ciciel nieruchomo¶ci, powinno zadbać choćby o estetyczny wygl±d elewacji – skarży się mieszkaniec, który pismo w sprawie zabytku wysłał do Rady Miasta.
Siedziba
Członkowie piotrkowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego "Kreatywni" wprowadzili się do nowego studia, które znajduje się przy ul. D±browskiego w tym samym budynku, w którym mie¶ci się O¶rodek Działań Artystycznych. W nowym "domu" fotografików będ± się odbywać warsztaty, ale nie tylko.
Dopalacze spłynęły w WC?
Grupka gówniarzy okupuje klatkę schodow±, pij±, pal±, zażywaj± dopalacze - na to skarż± się mieszkańcy Piotrkowa z ulicy D±browskiego, gdzie nadal funkcjonuje sklep z dopalaczami. Ludzie skarż± się, że strażnicy miejscy z interwencj± przyjeżdżaj± zazwyczaj za póĽno, a policja umywa ręce. Czy rzeczywi¶cie tak jest?
Pożar w kamienicy przy D±browskiego
We wtorek po godzinie 22 na stanowisko kierowania Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o tym, że w kamienicy przy D±browskiego w Piotrkowie wybuchł pożar. Na miejsce natychmiast zadysponowano 4 zastępy strażaków.
Wypadek na D±browskiego. Rowerzysta trafił do szpitala
Na ulicy D±browskiego w Piotrkowie doszło do wypadku drogowego. 62-letni kierowca renault megane scenic podczas skrętu w prawo na miejsce parkingowe, nie udzielił pierwszeństwa rowerzy¶cie. 56-letni rowerzysta jechał na wprost w tym samym kierunku przy prawej krawędzi jezdni.
Wypadek w Piotrkowie. Kia uderzyła w budynek
Do wypadku doszło w poniedziałek po południu na skrzyżowaniu ul. Wojska Polskiego i D±browskiego w Piotrkowie.
Zamieszanie ze Stref± Płatnego Parkowania na D±browskiego
Na czas remontu ulicy Grota Roweckiego, na odcinku D±browskiego (od skrzyżowania z Grota Roweckiego do Wojska Polskiego) zniesiono Strefę Płatnego Parkowania. Nie każdy może jednak parkować, gdzie chce.
Najwyższe standardy w nowej siedzibie Starostwa Powiatowego
Nowa siedziba piotrkowskiego starostwa oficjalnie otwarta. Oprócz przeniesionych wydziałów, w budynku przy ul. D±browskiego znajdzie się nowoczesne Biuro Obsługi Interesantów (BOI) dostosowane do wymagań każdego mieszkańca, zarówno rodziców z dziećmi, jak i osób z niepełnosprawno¶ci± ruchow±.
Starostwo się przeprowadza
W błyskawicznym tempie trwa przeprowadzka wydziałów Starostwa Powiatowego do nowego budynku przy ulicy D±browskiego.
Miasto nie chciało, wzi±ł starosta
Starostwo Powiatowe przejęło budynek przy ul. D±browskiego 7 w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat