Artykuły do tagu: D±brówka

Budowa A1. Zmiany dotycz±ce przejazdów pod tras±
W zwi±zku z postępem prac na budowie odc. „A” Tuszyn – Piotrków autostrady A1, przywrócony został przejazd pod budowan± tras± - lokaln± drog± D±brówka – M±koszyn i będzie dostępny dla okolicznych mieszkańców co najmniej przez tydzień.
Drogowcy zamkn± przejazd na drodze D±brówka - M±koszyn
Od czwartku zostanie przywrócony ruch na przejeĽdzie pod budowan± A1 na drodze Brzoza - Kamocin.
Dawid z Aleksandrowa odznaczony przez Prezydenta RP
Dawid Wroniszewski z gminy Aleksandrów w poniedziałek został odznaczony Medalem za Ofiarno¶ć i Odwagę. Oznaczenia dokonał Prezydent RP Andrzej Duda.
Rodzina z D±brówki otrzymała wsparcie od mieszkańców gminy Wola Krzysztoporska
Rodzinnie z D±brówki w gminie Aleksandrów we wrze¶niu spłon±ł dom i tylko dzięki przytomno¶ci domowników udało im się uj¶ć z życiem. Zostali jednak z niczym. Ale – jak się okazało – mog± liczyć na s±siedzk± pomoc. Mieszkańcy gminy Wola Krzysztoporska zorganizowali zbiórkę i przekazali pieni±dze potrzebuj±cej rodzinie.
Pożar w D±brówce. Rodzina opowiada [AKTUALIZACJA]
W miejscowo¶ci D±brówka w gminie Aleksandrów spłon±ł dom jednorodzinny. Gdy wybuchł pożar przebywały tam cztery osoby, w tym dwoje dzieci.
Zrób mammografię na wiosnę
W D±brówce (gmina Aleksandrów) przy ¦rodowiskowym Domu Samopomocy stanie 20 kwietnia mammobus. Panie, które w 2017 kończ± 50 lat kwalifikuj± się do programu, który umożliwia bezpłatne badania bez konieczno¶ci posiadania skierowania.
W D±brówce ucz±, jak żyć
Tu ucz± ludzi, jak zrobić sobie kanapkę, jak ugotować obiad, jak zachować się w restauracji czy załatwić sprawę w urzędzie. W ¦rodowiskowym Domu Samopomocy w D±brówce wsparcie znajd± ci, którzy nie radz± sobie z prostymi - zdawałoby się - czynno¶ciami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat