Artykuły do tagu: Czytelnia

Gmina Gorzkowice: Filie biblioteczne otwarte dla czytelników
Filii biblioteczne w Krzemieniewicach, Gorzkowiczkach, Cieszanowicach i Sobakówku zapraszają czytelników do korzystania z księgozbiorów.
Czytelnia w mediatece już czynna
W poniedziałek 8 czerwca Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim otworzyła czytelnię. Obsługa jest z konieczności ograniczona.
Po ścieżkach natury wędruję i kolorowe obrazki maluję
31 maja w Czytelni dla Dorosłych Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie podsumowany zostanie konkurs plastyczny "Po ścieżkach natury wędruję i kolorowe obrazki maluję". To wydarzenie połączone zostanie z obchodami Dnia Dziecka dla sprawnych inaczej.
Na piotrkowskim cyklodromie
Był jedną z największych atrakcji Piotrkowa. Jego pomysłodawca swoją pasję przypłacił życiem. Z kolei niecierpliwie oczekiwany w tym miejscu występ francuskiego championa przyniósł piotrkowianom jedynie wielkie rozczarowanie…
„Język giętki, mądra głowa i zabawa jest gotowa” – pod takim tytułem odbył się w Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piotrkowie Trybunalskim konkurs czytelniczo-plastyczny, którego motywem przewodnim były przysłowia, powiedzenia i związki frazeologiczne.
Zapraszają na Kiermasz Taniej Książki
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika serdecznie zaprasza na XXVI Kiermasz Taniej Książki, który odbędzie się w sobotę 29 listopada w godzinach 9.00-14.00 w MBP przy ul. Jerozolimskiej.
W sobotę XXIV Kiermasz Taniej Książki
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika serdecznie zaprasza na XXIV Kiermasz Taniej Książki, który odbędzie się w sobotę 12 lipca w godzinach 9.00-14.00 w Filii Nr 1 MBP przy ul. Belzackiej 66.
Spotkanie autorskie z Michałem Urbaniakiem
Już w najbliższy piątek (20 czerwca) w Czytelni dla dorosłych w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie autorskie z Michałem Urbaniakiem. Początek o godzinie 17.00.
Piotrkowski Dzień Pamięci o Holokauście
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na Piotrkowski Dzień Pamięci o Holokauście 20 marca o godz. 11.00.
17 stycznia w Czytelni dla dorosłych MBP odbędzie się noworoczny koncert kolęd i pastorałek "Kolęda na nowy dzień".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat