Artykuły do tagu: Czytanie

Mamy stabilizację. W nieczytaniu
W co piątym domu nie ma ani jednej książki. Statystyki poprawiłoby wydawanie książek telefonicznych, ale chyba nie o to chodzi.
Przez cały rok Piotrków był zaczytany
Z okazji obchodów 800-lecia miasta uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 prowadzili akcję „Zaczytany Piotrków". Młodzież przez cały rok uczestniczyła w wielu spacerach po naszym mieście i promowała czytelnictwo.
W Woli Krzysztoporskiej też czytali Sienkiewicza
Czytał wójt i pracownicy naukowi Uniwersytetu. Współpraca Gminnej Biblioteki Publicznej w Woli Krzysztoporskiej i Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Praktycznego im. Wincentego Witosa w Bujnach zaowocowała wspólną akcją Narodowego Czytania.
Poczytają „Quo vadis” na Placu Jagiełły
Gmina Wolbórz włączyła się do ogólnopolskiej akcji Narodowe Czytanie. W sobotę 3 września o godzinie 10.00 na skwerze przy Placu Jagiełły w Wolborzu zebrani wysłuchają fragmentu „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza.
23.08.2016 05:40
„Quo vadis” w parku
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie zaprasza na Narodowe Czytanie. Piotrkowskie wspólne czytanie rozpocznie się 3 września o godz. 10.00 w parku im. św. Jana Pawła II. Tegoroczną lekturą, która została wybrana w internetowym głosowaniu, jest "Quo Vadis" Henryka Sienkiewicza.
Zaczytani gimnazjaliści w piotrkowskiej galerii
Piotrkowską galerię Focus Mall opanowali w czwartek zaczytani uczniowie Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie Trybunalskim.
Czytali w pobliżu magistratu
Akcja "Jak nie czytam jak czytam" w Piotrkowie. 10 czerwca w ramach ogólnopolskiej akcji masowego czytania uczniowie i nauczyciele 4 piotrkowskich szkół czytali w pobliżu Urzędu Miasta przy Pasażu Rudowskiego 10.
Akcja „Jak nie czytam, jak czytam” w Piotrkowie
10 czerwca w ramach ogólnopolskiej akcji masowego czytania uczniowie i nauczyciele 4 piotrkowskich szkół będą czytać w pobliżu Urzędu Miasta przy Pasażu Rudowskiego 10.
Samorządowcy czytali uczniom z Bujen
W Zespole Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Bujnach odbyła się w piątek audycja radiowęzłowa podczas, której zaproszeni goście zaprezentowali swoje fascynacje literackie.
30.08.2015 17:41
Będą czytać na trawie
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie zaprasza na festyn rodzinny “Czytanie na trawie”.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat