Artykuły do tagu: Czechowska

Bełchatów stara się o powrót kolei
Prezydent Bełchatowa, wójt gminy Kleszczów oraz marszałek województwa łódzkiego podpisali porozumienie dotyczące wspólnego aplikowania do programu Kolej Plus. Chodzi o modernizację i przedłużenie linii kolejowej nr 24 Piotrków Trybunalski - Bełchatów. Za podpisaniem umowy są także bełchatowscy radni.
10.10.2019 14:54
PSL na ostatniej prostej
Kandydaci na posłów z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego podsumowali w czwartek swoją kampanię wyborczą. Spotkali się z dziennikarzami w piotrkowskim Rynku Trybunalskim.
Krystyna Czechowska wystartuje do Sejmu
Piotrkowska radna Krystyna Czechowska będzie ubiegać się o mandat posła z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego i zastąpi Mariannę Śmiechowską z Opoczna.
Ukazał się album
Album „Przyroda okolic osiedla Wierzeje” to pierwsza tego rodzaju publikacja wydana przez jedną z piotrkowskich rad osiedla, której celem jest ukazanie piękna przyrody tej dzielnicy Piotrkowa. Publikacja zawiera zdjęcia autorstwa mieszkańców osiedla, wykonane podczas warsztatów fotograficznych, jak i krótki rys historyczny tej części miasta. Wydanie albumu dofinansowano ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.
Radna Rady Miasta będzie szukać pieniędzy dla placówki starostwa
Krystyna Czechowska, piotrkowska radna od 8 stycznia pracuje w Powiatowym Zespole Opieki Zdrowotnej przy ul. Roosevelta w Piotrkowie Trybunalskim. Do jej obowiązków należy m.in. pozyskiwanie dodatkowych pieniędzy dla placówki.
Opozycja przeciwko podwyżkom. Te jednak zostaną wprowadzone
Potwierdziły się nasze informacje. Rada Miasta w Piotrkowie podniosła stawki za wywóz śmieci. Z 9 złotych na 11 za segregowane i z 18 na 20 za niesegregowane. Przeciwko temu protestowali radni opozycyjni z Razem dla Ziemi Piotrkowskiej, którzy tuż przed sesją zorganizowali konferencję prasową.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat