Artykuły do tagu: Czarni

29.03.2021 14:50
Kolejna wygrana Polonii
Trzecią wygraną z rzędu w rundzie wiosennej odnieśli piłkarze Polonii Piotrków. Na stadionie przy ul. Reagana, po fenomenalnej drugiej połowie, poloniści pokonali w meczu 22. kolejki IV ligi łódzkiej ekipę Czarnych Rząśnia 4:0 (0:0)
Kolejna kamienica zyskała nową jakość
Zakończył się remont kolejnej kamienicy na piotrkowskiej Starówce. Tym razem nową jakość zyskał budynek przy placu Czarnieckiego 3.
Szymon Hołownia spotka się z piotrkowianami
Szymon Hołownia w czwartek 25 czerwca spotka się z mieszkańcami Piotrkowa Trybunalskiego i regionu na placu Czarnieckiego o godz. 18.00.
Niszczył samochody na Placu Czarnieckiego. Był pijany
21-letni piotrkowianin odpowie za niszczenie samochodów zaparkowanych na Placu Czarnieckiego. Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór. Sprawca był pijany.
Wyjątkowy jubileusz Czarnych Rozprza
70-lecie świętuje w tym roku GKS Czarni Rozprza. Uroczystości jubileuszowe odbyły się 23 czerwca 2018 roku na stadionie sportowym w Rozprzy. Jubileusz był okazją do przedstawienia historii i dokonań klubu w tym okresie. Jednym z głównych punktów uroczystości było uhonorowanie najbardziej zasłużonych działaczy Czarnych Rozprza za pracę społeczną na rzecz klubu oraz wkład w rozwój piłki nożnej na terenie gminy Rozprza oraz okręgu piotrkowskiego.
Piłkarze sprawili prezent trenerowi
Polonia Piotrków pokonała Czarnych Rozprza aż 4-0 w kolejnym meczu klasy okręgowej. Zawodnicy tym samym sprawili miły prezent urodzinowy trenerowi Robertowi Grzesiukowi.
Podziękowania dla Czarnych Rozprza
Wójt Janusz Jędrzejczyk podziękował podczas Dni Rozprzy piłkarzom miejscowej drużyny za awans do piłkarskiej klasy okręgowej. W całym sezonie drużyna przegrała tylko jedno spotkanie.
Awantura na placu Czarnieckiego
Mężczyzna i kobieta siedzą na ławce na placu Czarnieckiego, piją, głośno się zachowują, w dodatku zaśmiecają teren – takie zgłoszenie otrzymał dyżurny Straży Miejskiej w niedzielne popołudnie.
Na placu Czarnieckiego kręcą reklamę
Wszystko owiane jest tajemnicą. Nie wiadomo, reklama jakiego banku powstaje na ulicach naszego miasta, faktem jest, że po placu Czarnieckiego kręcą się od rana filmowcy.
Pożar na placu Czarnieckiego w Piotrkowie
We wtorek (4 listopada) na drugim piętrze kamienicy przy placu Czarnieckiego wybuchł pożar.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat