Artykuły do tagu: Cytryna

11.09.2019 11:05
Cytryna zamiast mandatu
Policjanci z piotrkowskiej drogówki, pracownicy Starostwa Powiatowego i uczniowie z Rozprzy kontrolowali w środę rano kierowców. Przekraczający prędkość musieli zjeść podawaną przez dzieci cytrynę, a jadący prawidłowo otrzymali nagrodę w postaci jabłka.
14.08.2018 13:55
Cytryna albo mandat
Zjedzenie cytrynki bądź zapłacenie mandatu za niestosowanie się do zasad ruchu drogowego? We wtorek rano przeprowadzono prewencyjną akcję zainicjowaną przez Komendę Miejską Policji, Straż Miejską oraz Urząd Miasta.
Dzień Bezpieczeństwa w Gomulinie
Szkoła podstawowa w Gomulinie wspólnie z Policją, Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego oraz Żandarmerią Wojskową zorganizowała Dzień Bezpieczeństwa.
Zamiast mandatu cytryna, na pochwałę jabłko
Kwaśna cytryna dla łamiących przepisy, a słodkie jabłko dla kierowców, którzy jeżdżą zgodnie z nimi. KMP w Piotrkowie wspólnie z WORD-em i uczniami Szkoły Podstawowej Nr 13 w Piotrkowie zorganizowali akcję, której głównym celem jest propagowanie bezpieczeństwa ruchu drogowego.
Uzbrojeni w fotoradar, cytryny i jabłka funkcjonariusze piotrkowskiej drogówki w asyście dzieci łapali piratów drogowych. Akcja powstała z inicjatywy Rady Osiedla Armii Krajowej wspólnie z piotrkowskim WORD-em i uczniami SP nr 13. Łamiący przepisy ruchu drogowego, aby nie otrzymać mandatu musieli zjeść cytrynę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat