Artykuły do tagu: Cmentarze

Uwaga kierowcy! Zmieni się organizacja ruchu przy cmentarzach
Od poniedziałku (29.10) zmieni się organizacja ruchu przy piotrkowskich cmentarzach. Kierowcy, bądźcie ostrożni!
W ten weekend większość z nas udaje się na cmentarz, aby odwiedzić groby swoich bliskich, przyjaciół czy znajomych. W ten sposób chcemy uczcić ich pamięć. Pogoda dopisuje, więc samochód spokojnie można zostawić w garażu lub na parkingu.
Płomyk Pamięci czyli jesienne sprzątanie grobów
Mimo mglistej i dżdżystej pogody w sobotnie przedpołudnie aż 56 uczniów szkół piotrkowskich zgromadziło się, by wspólnie wziąć udział w akcji Płomyk pamięci, czyli jesienne sprzątanie grobów. Akcja organizowana jest przez piotrkowski Oddział PTTK.
Będzie zmiana organizacji ruchu w okolicach cmentarzy
W okresie Wszystkich Świętych nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonie piotrkowskich cmentarzy. Zmiany będą obowiązywać od piątku (31 X) do niedzieli (2 XI).
02.10.2014 06:01
Znów będą kwestować
Towarzystwo Przyjaciół Miasta Piotrkowa Trybunalskiego już po raz 27. organizuje kwestę na ratowanie starego cmentarza. Tradycyjnie też TPMPT poszukuje osób chcących pomóc w kwestowaniu.
Spoglądając na najstarsze piotrkowskie nagrobki, można się sporo dowiedzieć o naszym mieście, szczególnie w towarzystwie przewodnika. Przed nami ostatni spacer po Piotrkowie organizowany przez Centrum Informacji Turystycznej.
Radomsko: Sześć tysięcy na nagrobki
Podsumowano pierwszą radomszczańską kwestę na rzecz ratowania
zabytkowych nagrobków. Wolontariusze, w tym m.in. prezydent Radomska Anna Milczanowska i posłanka Elżbieta Radziszewska zbierali pieniądze na
Starym Cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych.
Kierowcy muszą uważać na zamknięcie ulicy
Jak co roku przed dniem Wszystkich Świętych zmienia się organizacja ruchu w okolicach radomszczańskich cmentarzy.
Kwesta trwa. Zebrano już ponad 3,5 tysiąca
Trwa 24. zbiórka pieniędzy na ratowanie piotrkowskich powązek. Jak do tej pory udało się zebrać ponad 1,3 tys. zł podczas pierwszego dnia kwesty i ponad 2,2 tys. podczas drugiego. To jednak nie koniec zbiórki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat