Artykuły do tagu: Cmentarna

Potrącenie pieszej na Cmentarnej
Kolejne potrącenie pieszego uczestnika ruchu w Piotrkowie - tym razem na ulicy Cmentarnej.
Remont na Cmentarnej. Kiedy koniec?
Nadal trwa remont ul. Cmentarnej w Piotrkowie. Przypomnijmy, pierwszy etap inwestycji obejmuje odcinek od ul. Wojska Polskiego do mostu na rzece Strawie.
25.08.2016 08:31
Na Cmentarnej praca wre
Trwa przebudowa ul. Cmentarnej w Piotrkowie. Głównym elementem prac jest budowa nowego mostu na rzece Strawie.
Trwa remont ulicy Cmentarnej w Piotrkowie [GALERIA]
Drogowcy wzięli się intensywnie do pracy i od dwóch tygodni modernizują ulicę Cmentarną. Obecnie wykonawcy pracują nad budową kanalizacji deszczowej i przebudową linii energetycznych.
Od środy zmiana organizacji ruchu na Cmentarnej w Piotrkowie
W najbliższą środę rusza remont ul. Cmentarnej na odcinku od Wojska Polskiego do mostu. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu kołowego.
Cmentarna, Zawiła i Gołębia do remontu
W Piotrkowie zrealizowanych zostanie w tym roku wiele inwestycji drogowych. W czwartek podpisano dokumenty w sprawie dwóch kolejnych: na Cmentarnej oraz Zawiłej i Gołębiej. Tereny zostały oddane wykonawcy, w obu przypadkach firmie PEUK S.A.
Będą remontować Cmentarną. Co z handlującymi?
Kwestią kilku tygodni jest rozpoczęcie remontu pierwszego odcinka ulicy Cmentarnej w Piotrkowie. Tegoroczne prace obejmą odcinek od Wojska Polskiego do mostu na Strawie. Na czas remontu swoje stanowiska najpewniej będą musieli opuścić handlarze. Nie powinno to stanowić problemu dla handlujących zniczami, wiązankami i kwiatami na straganach. Gorzej jest w przypadku stacjonarnych budek, których nie da się przenieść.
Przebudują ulicę Cmentarną
W tym roku zaplanowano pierwszy etap przebudowy ul. Cmentarnej. Najważniejszym elementem prac będzie przebudowa mostu.
Potrącony motocyklista trafił do szpitala
Niezachowanie ostrożności przez kierującą audi, było przyczyną potrącenia 63-letniego motocyklisty.
Piotrków: Spór pod nekropolią
Tyle lat tu stoję, czy lato, czy zima, a tu taka niesprawiedliwość! Przecież my na ten dzień czekamy cały rok - żali się Małgorzata Wiśniewska z Piotrkowa, handlująca zniczami i wiązankami przy ul. Cmentarnej. Jak twierdzi, padła ofiarą własnej uczciwości, a przez to straciła najlepsze miejsce do handlu. I wszystko wskazuje na to, że go do tegorocznego święta zmarłych, nie odzyska.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat