Artykuły do tagu: Chrobry

Mają głowę do matematyki
Najtęższe matematyczne gimnazjalne głowy zebrały się dziś (7 czerwca) w I LO im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim. To tu odbył się IX Piotrkowski Maraton Matematyczny.
Remontują
Rozpoczął się remont I LO w Piotrkowie. Roboty trwają już od kilku dni. Koszt inwestycji to ponad 2,5 miliona złotych.
Puchar Chrobrego w rękach Chrobrego i Bąku Volley School
Ta niedziela (23 lutego) należała do siatkarzy. W hali sportowej ZSP nr 4 w Piotrkowie odbył się finał jednego z większych piotrkowskich turniejów piłki siatkowej.
22.02.2014 14:00
Finał IV Turnieju o Puchar Chrobrego już w niedzielę!
Najlepsze szkoły w Piotrkowie
I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w kategorii liceów i Technikum Ekonomiczno-Handlowe w ZSP nr 5 w kategorii techników to najlepsze szkoły w Piotrkowie Trybunalskim według rankingu Perspektywy 2014.
W „Chrobrym” zabrzmiały kolędy i pastorałki
18 grudnia w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie odbył się koncert bożonarodzeniowy przygotowany przez uczniów szkoły.
„Chrobry” ma nowy sztandar
Dziś w I Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie wyjątkowa uroczystość. Poświęcenie nowego – trzeciego w historii szkoły sztandaru.
Niebawem remont
Trwa przetarg na na wykonanie modernizacji budynku I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.
W
Abraham Lincoln, Mc Donald’s, amerykański popcorn... Te i wiele innych amerykańskich akcentów pojawiło się we wtorek w I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie. Zorganizowany został tam „Dzień amerykański”.
Spotkanie ze Stanisławem Michalkiewiczem
W piątek odbyło się spotkanie ze znanym eseistą i publicystą. Meeting miał miejsce w auli piotrkowskiego I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat