Artykuły do tagu: Chrobry

Lekcji nie będzie, bo nauczycielka jedzie do sanatorium?
Wyjazd nauczycielki do sanatorium wywołuje niepokój tegorocznych maturzystów z I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie.
Czworo uczniów „Chrobrego” w finale LXVIII Olimpiady Matematycznej
Do finału LXVIII Olimpiady Matematycznej zakwalifikowało się jest pięcioro uczniów z województwa łódzkiego, w tym czworo z I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie.
Studniówka po 34 latach, czyli powrót do przeszłości uczniów „Chrobrego”
Jak mówili tak zrobili. Już wkrótce studniówka byłych uczniów "Chrobrego".
W 1982 roku z powodu wprowadzenia stanu wojennego uczniowie czterech klas I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie Trybunalskim nie wzięli udziału w studniówce. Nie chcieli z niej jednak zrezygnować i po latach postanowili zorganizować zaległy bal studniówkowy.
W
Tablicę upamiętniającą generała Aleksandra Arkuszyńskiego ps Maj, odsłonięto dziś w I LO im. B. Chrobrego w Piotrkowie.
Dzień otwartych drzwi w
Wybór szkoły średniej to dla każdego ucznia jedna z najważniejszych decyzji. W jej podjęciu pomagało dziś I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Piotrkowie, w którym odbywał się dzień otwartych drzwi.
Zasłuchani we
W środowy wieczór posłuchać można było koncertu uczniów i nauczycieli z I Liceum Ogólnokształcącego w Piotrkowie. Zaprezentowano ponad 30 utworów muzycznych i wierszy z lat 50. oraz dawniejszych.
Michalski zwycięzcą Biegu Chrobrego
Bieg o symboliczny Puchar Chrobrego zorganizowało w poniedziałkowy ranek I LO w Piotrkowie. To część obchodów 340-lecia szkoły.
Uhonorowali prof. Rudnickiego w I LO
We wtorek w I Liceum Ogólnokształcącym w Piotrkowie odsłonięto tablicę upamiętniającą profesora Konrada Rudnickiego.
Uczniowie z Piotrkowa na liście marszałka
Uczniowie z Piotrkowa Trybunalskiego zostali nagrodzeni stypendiami przez marszałka województwa łódzkiego.
Fara i Chrobry w nowym świetle?
To była tylko próba – jak „w nowym świetle” mogą wyglądać nasze odnowione zabytki. Jedna z piotrkowskich firm w porozumieniu ze specjalistami tej branży oświetliła piotrkowską Farę i budynek I LO im. B. Chrobrego. Wyglądało bajecznie, ale tylko przez chwilę...

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat