Artykuły do tagu: Choroba

Leszek Józefacki:
Podobno połowa mieszkańców Piotrkowa jest chora, przeziębiona lub co najmniej niedomaga. Nawet jeśli jest w tym sporo przesady, to... pewnie nie tak znowu wiele.
W święta lodowisko bezpłatne. Tomaszów pomaga Ani
W Wigilię i święta za wejście na tomaszowskie lodowisko nie będzie pobierana opłata. Na pl. Kościuszki pojawią się wolontariusze, którzy będą zbierać datki na pomoc 13-letniej Ani Stefańskiej.
Laura jedzie do USA na operację
O chorej na zespół Aperta Laurze Matuszewskiej wspominaliśmy kilkukrotnie. Mała piotrkowianka jest po zabiegu rozszerzenia czaszki, ale niedługo znów będzie operowana. Odwiedziliśmy rodzinę Matuszewskich i przy okazji dowiedzieliśmy się, na jakim etapie jest leczenie i rehabilitacja półtorarocznej dziewczynki.
Licytacja rozgrzała publiczność. Wszystko dla Patryka
To był wyjątkowy koncert. Piotrkowski HARC postanowił pomóc koledze – Patrykowi, który zachorował – a przy okazji zorganizował wydarzenie, które przyciągnęło wielu ludzi o wielkich sercach.
Wypowiadają wojnę, bo chcą pomóc koledze
Wspólnie wypowiedzmy wojnę rakowi i razem ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC pomóżmy Patrykowi, który zachorował.
Młodzież chętnie słucha o nowotworach
"Rak - co wiemy, a co powinniśmy wiedzieć?" - na spotkanie pod takim hasłem, NU-MED Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej w Tomaszowie Mazowieckim zaprosiło młodzież II LO. Licealiści z uwagą wysłuchali dwóch wykładów.
Dlaczego chorujemy w okresie jesienno-zimowym?
- W okresie jesienno-zimowym spotykamy się z infekcjami dróg oddechowych, które spowodowane są przez wirusy - mówiła na antenie Strefy FM doktor nauk medycznych Izabela Męksarska-Paradowska, pediatra z poradni dziecięcej NZOZ Medicall w Piotrkowie.
Chora piotrkowianka wróciła do Polski
Dziś do kraju wróciła Jolanta Ciesielska, piotrkowianka, która dwa tygodnie temu doznała w Turcji rozległego udaru mózgu.
Koszmar piotrkowianki w Turcji (PODAJEMY NR KONTA!)
To miały być wspólne wakacje, a zaczął się koszmar. Piotrkowianka, która z mężem wyjechała do Turcji, dostała udaru mózgu. Teraz rodzina nie ma środków, by sprowadzić ją do Polski.
Gdzie się leczyć w Wielkanoc?
Zachorowałeś w święta i potrzebujesz pomocy? Łódzki oddział NFZ radzi, gdzie jej szukać.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat