Artykuły do tagu: Choroba

Dwie ofiary śmiertelne Covid-19 w województwie łódzkim
Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę rano o śmierci 7 kolejnych osób zakażonych koronawirusem, z czego 2 to mieszkańcy województwa łódzkiego.
Najpierw pouczenie, a później mandat. Policja rozdaje maseczki ochronne
Piotrkowscy policjanci sprawdzają czy mieszkańcy stosują się do nakazu zakrywania nosa i ust w miejscach publicznych. Nowy obowiązek to efekt wprowadzenia rządowych obostrzeń, które mają na celu zminimalizować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Mundurowi również rozdają maseczki, a podczas rozmów z mieszkańcami uświadamiają jak ważne jest to, abyśmy wszyscy stosowali się do rządowych zaleceń.
Kolejne zakażenie w powiecie piotrkowskim. W Łódzkiem dodatkowych 17
Do 29 wzrosła liczba przypadków zakażenia koronawirusem w Piotrkowie i powiecie. Według ostatnich danych opublikowanych przez piotrkowski sanepid zakażenie wykryto u osoby z terenu powiatu. W Łódzkiem w piątek odnotowano łącznie 17.
18 nowych zakażeń koronawirusem w Łódzkiem
147 nowych potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w kraju, z czego 18 z nich dotyczy mieszkańców województwa łódzkiego. W Piotrkowie i powiecie nie odnotowano nowych zachorowań na Covid-19.
16 nowych zakażeń w naszym województwie
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 153 nowych przypadkach Covid-19 w kraju. Badania potwierdziły 16 kolejnych zakażeń koronawirusem w województwie łódzkim.
Kolejne zakażenia koronawirusem w Łódzkiem
W województwie łódzkim odnotowano 22 kolejne zakażenia koronawirusem. Pozytywne wyniki badań tym razem nie dotyczą mieszkańców Piotrkowa i powiatu. W poniedziałek popołudniu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 260 nowych przypadkach zakażeń w kraju oraz o 13 kolejnych ofiarach śmiertelnych.
32 nowe zakażenia w Łódzkiem (AKTUALIZACJA)
W województwie łódzkim są 32 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dwa z nich dotyczą Piotrkowa lub powiatu piotrkowskiego, co oznacza, że łącznie w naszym regionie odnotowano już 25 zakażonych.
11 nowych zakażeń w naszym województwie
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 124 nowych przypadkach zakażeniach koronawirusem. Badania potwierdziły COVID-19 u 11 mieszkańców województwa łódzkiego. Pozytywne wyniki badań nie dotyczą mieszkańców Piotrkowa i powiatu. Resort zdrowia poinformował też o 6 kolejnych ofiarach śmiertelnych w kraju.
Łódzkie: 12 kolejnych zakażeń, 2 osoby zmarły
12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie łódzkim. Ponadto biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o 2 kolejnych ofiarach śmiertelnych.
Kolejne potwierdzone przypadki Covid-19 w Łódzkiem
W województwie łódzkim jest 15 kolejnych zakażeń koronawirusem. Potwierdzone w czwartek przypadki nie dotyczą Piotrkowa i powiatu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat