Artykuły do tagu: Challenge

Za nami gala
W piątkowy wieczór zawodnicy z całego kraju rywalizowali podczas I Festiwalu Sportów Walki "Wirtuoz Special Edition". Przy fantastycznej oprawie i głośnym dopingu kibiców w wolborskiej hali sportowej rywalizowało 18 fighterów w 9 walkach w formułach K-1, MMA oraz jednej w BJJ.
Chcesz, żeby Dawid Podsiadło wystąpił w Piotrkowie? Idź na wybory!
Polscy artyści ogłosili challenge miast. Dadzą darmowy koncert w mieście, w którym odnotowana zostanie najwyższa frekwencja podczas niedzielnych wyborów na prezydenta RP. Artyści, którzy biorą udział w akcji to m.in. Artur Rojek, Daria Zawiałow, Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski, Mrozu, Organek, Pezet, Sokół i Żabson.
Pompki i przysiady w piżamach. Widzialna Ręka razem z #GaszynChallenge
Członkowie piotrkowskiej Widzialnej Ręki przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji #GaszynChallenge, której celem jest pomoc osobom w potrzebie, ale także promowanie aktywności fizycznej – pompek, przysiadów, jak kto woli. Piotrkowianie swoje zadanie postanowili wykonać na płycie Rynku Trybunalskiego, w piżamach.
Wszyscy pompują dla Wojtusia
Strażacy, policjanci, a nawet pracownicy urzędów – wszyscy robią pompki i wpłacają pieniądze dla Wojtusia – 18-miesięcznego chłopca chorego na rdzeniowy zanik mięśni.
Piotrkowskie akcenty w hot16challenge2
Już ponad 2 miliony złotych zebrano dzięki coraz popularniejszej akcji hot16challenge2. Polega to na rapowaniu 16 linijek tekstu do hip-hopowej muzyki i promowaniu tym samym zbiórki pieniędzy na wsparcie dla lekarzy i pielęgniarek, walczących ze skutkami epidemii koronawirusa. W akcji wzięli udział także związani z Piotrkowem artyści - Marcin Januszkiewicz i Wojciech Baranowski.
Artchallenge - wyzwanie Wolborskiego Centrum Kultury
Wolborskie Centrum Kultury zaprasza do ciekawej zabawy. Jej efekty będzie można oglądać w internecie, m.in. na Facebooku.
Oni podjęli wyzwanie Trash Challenge. Ty też możesz!
Pracownicy jednej z piotrkowskich firm oraz członkowie ich rodzin i znajomi podjęli wyzwanie Trash Challenge i posprzątali wybrany kawałek lasu. Pierwsza odsłona piotrkowskiej akcji już za nami, co nie oznacza, że wszyscy którzy chcą zadbać o porządek w lesie, nie mogą tego zrobić. Do akcji Trash Challenge zaangażować może się każdy, indywidualnie sprzątając las, bądź organizując dużą akcje, tak właśnie zrobili przedstawiciele firmy EDC Expert Direct Communication.
Trash Challenge w Piotrkowie
Podejmij wyzwanie Trash Challenge. Akcja polega na posprzątaniu wybranego terenu, a następnie opublikowaniu zdjęcia przed i po na swoim profilu na dowolnym portalu społecznościowym. W piątek las przy ul. Wolborskiej posprząta jedna z piotrkowskich firm.
Robert Krasoń zadebiutował w DSF Kickboxing Challenge
Zawodnik Piotrkowskiej Szkoły Sztuk Walki Tom-Center zadebiutował w piątek w Warszawie podczas 15. gali zorganizowanej przez przedstawicieli federacji DSF Kickboxing Challenge, w ramach której organizowane są zawodowe walki kickbokserów w formułach K-1, Full-Contact i Muay Thai. Piotrkowianin zmierzył się z Maciejem „Irokezem” Jewtuszko na zasadach K-1 w kategorii wagowej 81 kg. Robert Krasoń przegrał po trzech rundach przez większościową, ale niejednogłośną decyzję sędziów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat