Artykuły do tagu: Ceramika

Remis Polonii w pierwszym sparingu
W miniony weekend piłkarze IV-ligowej PKS Polonii Piotrków rozegrali pierwszy sparing przed nadchodzącym sezonem. Na wyjeździe zremisowali z Ceramiką Opoczno 1:1
Polonia wygrywa z Ceramiką Opoczno
Piłkarze Polonii powrócili na zwycięskie tory i pokonała na stadionie przy ul. Reagana Ceramikę Opoczno 4:2(1:1). Podopieczni Roberta Grzesiuka byli faworytem spotkania i przeważali przez większość meczu, ale niestety nie ustrzegli się błędów, które przypłacili dwoma straconymi bramkami oraz czerwoną kartką.
Wyjazdowa wygrana Polonii
Drużyna PKS Polonii Piotrków wygrała w wyjazdowym meczu z KS Ceramiką Opoczno 2:0 (1:0). Bramki dla piotrkowskiego zespołu zdobyli Daniel Nowaczyk i Krystian Wojtczak.
Z wizytą u Patriarchy Kiryła
Zbigniew Gretka – prezes Stowarzyszenia Autorów Polskich, przedstawiciel powiatu opoczyńskiego gościł w stolicy Rosji podczas obchodów 67 rocznicy urodzin Kiryła – Patriarchy Moskwy i Wszechrusi. Nabożeństwo odbyło się w moskiewskim Soborze Chrystusa Zbawiciela.
Region. Wicepremier Waldemar Pawlak z wizytą
Wicepremier Waldemar Pawlak gościł w piątek w b. województwie piotrkowskim. Najpierw odwiedził Radomsko, gdzie spotkał się z władzami miasta i dziennikarzami, odwiedził także firmy działające na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Po południu Pawlak odwiedził zakład produkcyjny w Wielkiej Woli koło Paradyża.
22.06.2009 08:30
Miłą niespodziankę sprawił swoim kibicom KS Paradyż. W pierwszym spotkaniu o wejście do III ligi paradyżanie wywalczyli cenny remis na trudnym terenie w Piasecznie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat