Artykuły do tagu: Ceramiczna

Wandalizmu na Ceramicznej ciąg dalszy...
Powyrywana kostka brukowa i ułożony z niej murek - taki widok zastali korzystający z wielofunkcyjnego boiska przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie. Do sprawy wracamy, bo jak oceniają mieszkańcy... nic się nie zmieniło.
Uciążliwe życie przy boisku
Mieszkańcy skarżą się, że wieczorami na boisku przy ul. Ceramicznej dochodzi do zakłócania porządku, wulgarnego zachowania, bójek i śmiecenia. Niedawno zdewastowano tam ławki.
Ławki przy boisku zniszczone
Zdewastowano ławki przy boisku przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie. Mieszkańcy skarżą się, że wieczorami dochodzi tam do zakłócania porządku, wulgarnego zachowania, bójek i śmiecenia.
Posesje przy Ceramicznej wciąż zalewa
Problemy na Ceramicznej w Piotrkowie zaczęły się, kiedy wybudowano tam – w ramach budżetu obywatelskiego – boisko sportowe. Teren podwyższono, w efekcie czego kilka posesji jest cyklicznie zalewanych. A że ostatnio grzmiało i lało co drugi dzień, mieszkańcy mają niemały problem.
Wybudowali boisko, ale czyim kosztem?
Boisko sportowe przy ulicy Ceramicznej zrealizowano w ramach budżetu obywatelskiego – projektu, który miał łączyć, a nie dzielić mieszkańców Piotrkowa. Okazuje się jednak, że obiekt powstał kosztem jednej z mieszkanek naszego miasta.
Otwarcie boiska przy Ceramicznej. Festyn przełożony
Mający odbyć się dziś festyn z okazji otwarcia nowego boiska został przełożony na przyszły tydzień.
„Obywatelskie” boisko przy Ceramicznej prawie gotowe
Dobiegają końca prace przy budowie boiska wielofunkcyjnego przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie. To ostatnia inwestycja zrealizowana w ramach pilotażowego budżetu obywatelskiego 2015.
Kto wybuduje boisko przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie?
Miasto ogłosiło kolejny przetarg na budowę boiska wielofunkcyjnego przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie. To ostatnia inwestycja z budżetu obywatelskiego 2015.
Kącik rekreacyjny bez oświetlenia i ogrodzenia
Pojawiły się problemy z realizacją jednego z projektów budżetu obywatelskiego 2015. Kącik rekreacyjno-zabawowy przy ul. Ceramicznej w Piotrkowie to projekt, który zwyciężył w rejonie drugim. Jak się okazuje, został on niedoszacowany, a ceny przedstawione w ramach przetargu przekraczają zaplanowane na ten cel 300 tys zł.

fot. pk

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat