Artykuły do tagu: CentrumIdei"KuDemokracji"

Koncert muzyki marszowej w Piotrkowie
28 września w Centrum Idei ku Demokracji w Piotrkowie odbędzie się koncert muzyki marszowej. Początek o 19:00.
XIII Nocne Śpiewanie zabrzmiało w Piotrkowie
Do wczesnych godzin rannych potrwa koncert finałowy XIII Nocnego Śpiewania, które odbywa się w Piotrkowie w ramach wojewódzkich obchodów Światowego Dnia Turystyki. Piosenki turystyczne, poetyckie i szanty usłyszeć można w Centrum idei "Ku Demokracji".
Podwieczorek z Katarzyną Skrzynecką
Ponad 300 osób przyszło na spotkanie z Katarzyną Skrzynecką w Centrum idei „Ku Demokracji”. Aktorka i piosenkarka, między innymi laureatka Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego i Nagrody im. Anny Jantar na festiwalu opolskim do Piotrkowa przyjechała w ramach cyklicznego już projektu „Podwieczorek z gwiazdą”. Znana i lubiana „Skrzynka” piotrkowskiej publiczności opowiedziała o swej wielkiej miłości do muzyki i początkach kariery aktorskiej oraz zaśpiewała kilka swych ulubionych utworów.
Wymieniali się doświadczeniami
W Piotrkowie odbył się II Sejmik Stowarzyszeń Regionalnych Województwa Łódzkiego. Wzięli w nim udział przedstawiciele 30 stowarzyszeń.
Edukacja przez sztukę w CIKD
„Śpiewaj z mamą, śpiewaj z tatą” to nazwa koncertu, który odbędzie się w piątek 19 maja w Centrum Idei ku Demokracji. Początek o godzinie 19:00.
Unikalna szopka bożonarodzeniowa
Pojawił się pomysł stworzenia unikalnej na skalą europejską, szopki bożonarodzeniowej. Figury i elementy dekoracyjne byłyby wykonane z ceramiki a ich autorem może być każdy! Na taki pomysł wpadli piotrkowianie działający w Centrum Idei „Ku Demokracji”.
Dorota Miśkiewicz zaśpiewała nie tylko dla poetów
Dorota Miśkiewicz zaśpiewała dla piotrkowskiej publiczności w piątek, 30 września, w Centrum Idei „Ku Demokracji”. Koncert utalentowanej i cenionej wokalistyki odbył się w ramach trwającego w Piotrkowie II Forum Grup Poetyckich Województwa Łódzkiego „Kwadra-tura”. Organizatorem wydarzenia był Łódzki Dom Kultury i Centrum Idei „Ku Demokracji”.
W Galerii "Śnieżne Krużganki" w Kościele Panien Dominikanek w Piotrkowie można oglądać wystawę fotografii Aleksandry Fidziańskiej.
Chóralnie i kameralnie w Piotrkowie
„Chóralnie i kameralnie” to nazwa koncertu, który miał miejsce w niedzielne popołudnie na dziedzińcu Centrum Idei „Ku Demokracji”. Przed publicznością wystąpili uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Piotrkowie

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat