Artykuły do tagu: Cecotka

Gasił pożar, teraz potrzebuje pomocy
Do groźnego pożaru mieszkania w jednej z kamienic przy ulicy Leonarda w Piotrkowie doszło w niedzielę ok. 11. Poparzony został jeden z mieszkańców, trafił do szpitala.
Jak transfery czołowych zawodniczek, wpłyną na formę Piotrcovii?
Poważne ruchy kadrowe na najbliższy sezon szykują się w MKS Piotrcovii. Zespół ma opuścić kilka zawodniczek, a ich miejsce zajmą nowe szczypiornistki. Jak te transfery wpłyną na obecną i przyszłą formę klubu? Rozmawialiśmy o tym z Agatą Cecotką (Wypych), która w zespole z Piotrkowa Trybunalskiego spędziła 14 lat, będąc czołową postacią klubu.
O pomyśle Jarosława Kaczyńskiego na zakaz uboju rytualnego i rekordzie ilości zakażeń COVID-19 można było posłuchać na antenie Radia Strefa FM w trzecim po wakacjach odcinku programu "Loża" Marcina Cecotki.
Audycja
Po kilku miesiącach na antenę Radia Strefa FM Piotrków powróciła Loża. Marcin Cecotka wraz ze swoimi gośćmi podsumowuje ostatnie wydarzenia zarówno w kraju jak i w regionie. Audycja jest emitowana na żywo w każdy poniedziałek o 12:30.
Wolontariusze odebrali puszki i identyfikatory
Kilkuset wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odebrało w sobotnie przedpołudnie identyfikatory i puszki. Spotkanie zorganizowano w hali Relax.
NobeldlaWOSP w Piotrkowie
Przyjdź w niedzielę o 16 na Rynek Trybunalski i wesprzyj akcję Nobel dla WOŚP. W tym dniu będą zbierane podpisy poparcia dla idei przyznania Orkiestrze Pokojowej Nagrody Nobla.
Spotkanie z okazji Światowego Dnia Radia
Z okazji Światowego Dnia Radia 15 lutego w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie odbędzie się spotkanie z dziennikarzami Radia Strefa FM.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat