Artykuły do tagu: Casting

Casting do filmów w Piotrkowie
Dużym zainteresowaniem cieszył się zorganizowany w niedzielę w Piotrkowie casting do trzech filmów. Wygląda zatem na to, że piotrkowianie bez wątpienia chcą spróbować swoich sił w aktorstwie. Filmowcy zapewniają, że dla każdego znajdzie się miejsce.
Castingi do filmów w Piotrkowie i Tomaszowie
W niedzielę, 24 lutego, w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się casting aż do trzech produkcji filmowych, w tym dwóch historycznych. Filmowcy poszukują głównie mężczyzn w wieku 16-100 lat. Prace na planach filmowych mają rozpocząć się już w marcu. Wybrani statyści będą mogli wziąć udział m.in. w zdjęciach do ekranizacji "Króla" Szczepana Twardocha.
26.11.2016 13:49
Jaka to melodia?
W sobotę (26.11) w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie odbył się casting do teleturnieju "Jaka to melodia?". Chętnych do wzięcia udziału w programie nie brakowało.
Spór pomiędzy rodzeństwem. Starszy brat denerwuje się, że siostra ciągle wchodzi do jego pokoju bez pytania. Ginie 50 złotych – okazuje się, że ukradła je dziewczynka. Musi je jakoś odpracować. Brzmi jak scenka z serialu paradokumentalnego, prawda? W Piotrkowie trwa właśnie casting do udziału w produkcjach takich jak "Dlaczego ja", "Trudne sprawy" czy "Pamiętniki z wakacji".
Piotrkowianie wystąpią w „Trudnych sprawach”?
Piotrków Trybunalski. Tu mieszka kilkuletnia Natalia. Dziewczynka została ciężko pobita, trafiła do szpitala. Głównym podejrzanym jest jej sąsiad, u którego w ogrodzie Natalia często się bawiła. Tyle, że sąsiad nie żyje, a policja podejrzewa, że zabiła go siostra Natalii. Scenę przesłuchania siostry (lub brata) pobitej dziewczynki musieli odegrać ci, którzy w środę zgłosili się na casting do seriali paradokumentalnych.
Chcesz wystąpić w
Producent paradokumentów "Dlaczego Ja", "Trudne sprawy", "Pamiętniki z wakacji", "Sekrety sąsiadów", "Dzień, który zmienił moje życie" zaprasza na casting do swoich seriali oraz kilku nowych produkcji.
Zostań gwiazdą wybiegów Focus Mall
Podziwiasz modelki i modeli, chcesz poznać kulisy wybiegów? Zapraszamy na casting, który odbędzie się w Focus Mall Piotrków Trybunalski 27 września 2014 r. od godziny 10.00 do 20.00!
Piotrków: Casting do seriali Polsatu
W środę (23 lipca) o godzinie 11.00 rozpoczął się casting do seriali paradokumentalnych, które emitowane są w Polsacie. Na przesłuchaniach zjawiła się spora grupa chętnych.
Spróbuj swoich sił na planie! - casting w Piotrkowie
W Piotrkowie Trybunalskim 23 i 24 lipca odbędzie się casting do seriali paradokumentalnych, które emitowane są w Polsacie.
Opus Film szuka odtwórców głównych ról do filmu fabularnego "Wspomnienie lata". Casting odbędzie się 12 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat