Artykuły do tagu: COVID-19

102 nowe zakażenia w Piotrkowie i powiecie
W województwie łódzkim jest 1577 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 770 osób wyzdrowiało. Szczegóły w tabeli poniżej.
Koronawirus. Sobotni raport Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego
W województwie łódzkim jest 1570 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 178 osób wyzdrowiało. Szczegóły w poniższej tabeli.
Od 6 listopada Urząd Gminy zamknięty dla interesantów
W związku z sytuacją epidemiologiczną (COVID-19) i zgodnie z zarządzeniem wójta gminy Wola Krzysztoporska od piątku (6 listopada) do odwołania wyłącza się w Urzędzie Gminy Wola Krzysztoporska bezpośrednią obsługę interesantów.
Czas oczekiwania na pochówek to dziś 2 tygodnie
W Radomsku mogą pojawić się problemy z pochówkiem zmarłych. Już dzisiaj na pogrzeb trzeba czekać ponad 10 dni. Jeżeli liczba zmarłych wzrośnie, może zabraknąć miejsc w chłodniach. Problemy z pochówkiem mamy też w Piotrkowie Trybunalskim.
W województwie mniej, ale w mieście i powiecie więcej zakażeń
W Piotrkowie Trybunalskim jest 38 nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2, a w powiecie piotrkowskim 60. W całym województwie łódzkim jest 1595 kolejnych zakażonych koronawirusem, co potwierdziły pozytywne wyniki testów laboratoryjnych. Kolejne 782 osoby wyzdrowiały.
31 łóżek covidowych służy pacjentom w Piotrkowie
Kilkanaście dni temu Wojewódzki Samodzielny Szpital im. M. Kopernika w Piotrkowie został przekształcony na placówkę, w której jest możliwość leczenia pacjentów ze stwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2.
Mniej zakażeń na ziemi piotrkowskiej
W Piotrkowie Trybunalskim jest 16 nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2, a w powiecie piotrkowskim 26. W całym województwie łódzkim są 1722 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejnych 796 osób wyzdrowiało.
Cztery osoby z piotrkowskiego DPS zmarły na COVID-19
Po naszym pytaniu o sytuację epidemiczną w piotrkowskim Domu Pomocy Społecznej, Urząd Miasta postanowił wystosować komunikat w tej sprawie. Nasz DPS jest zamknięty, w dodatku potrzebni są wolontariusze do pracy w placówce. W ostatnim czasie doszło tam do 4 zgonów z powodu COVID-19.
Znów dużo zakażeń w regionie
W Piotrkowie Trybunalskim jest 37, a w powiecie piotrkowskim 45 nowych zakażeń COVID-19. W całym województwie łódzkim są 1773 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejnych 727 osób wyzdrowiało.
Od soboty nowe obostrzenia
Zamknięte szkoły oraz placówki kultury, ograniczona działalność galerii handlowych, a obiekty hotelarskie dostępne jedynie w przypadku podróży służbowych - między innymi takie obostrzenia niebawem będą obowiązywać w całej Polsce.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat