Artykuły do tagu: COVID-19

Kolejne zakażenie w powiecie piotrkowskim. W Łódzkiem dodatkowych 17
Do 29 wzrosła liczba przypadków zakażenia koronawirusem w Piotrkowie i powiecie. Według ostatnich danych opublikowanych przez piotrkowski sanepid zakażenie wykryto u osoby z terenu powiatu. W Łódzkiem w piątek odnotowano łącznie 17.
18 nowych zakażeń koronawirusem w Łódzkiem
147 nowych potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem w kraju, z czego 18 z nich dotyczy mieszkańców województwa łódzkiego. W Piotrkowie i powiecie nie odnotowano nowych zachorowań na Covid-19.
Piotrkowianie też otrzymali darmowe maseczki
Osoby z tzw. grupy ryzyka otrzymały maseczki od piotrkowskich urzędników. Pracownicy Urzędu Miasta w Piotrkowie, zaopatrzyli w nie lokalne instytucje.
15.04.2020 20:30
Ewakuacja DPS w Drzewicy
Podjęto decyzję o ewakuowaniu podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy w powiecie opoczyńskim. Zostaną oni przetransportowani do szpitali w naszym regionie, a sam DPS zostanie zdezynfekowany. Placówka od ponad tygodnia zmagała się z dramatyczną sytuacją dotyczącą zakażeniami koronawirusem.
16 nowych zakażeń w naszym województwie
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 153 nowych przypadkach Covid-19 w kraju. Badania potwierdziły 16 kolejnych zakażeń koronawirusem w województwie łódzkim.
Kolejne zakażenia koronawirusem w Łódzkiem
W województwie łódzkim odnotowano 22 kolejne zakażenia koronawirusem. Pozytywne wyniki badań tym razem nie dotyczą mieszkańców Piotrkowa i powiatu. W poniedziałek popołudniu Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 260 nowych przypadkach zakażeń w kraju oraz o 13 kolejnych ofiarach śmiertelnych.
Testy na koronawirusa dla pacjentów i personelu medycznego każdego szpitala w Polsce
Pacjenci i personel medyczny wszystkich szpitali będą mieli zagwarantowany dostęp do testów na obecność wirusa SARS-CoV-2. Koszty testów pokryje Narodowy Fundusz Zdrowia.
11 nowych zakażeń w naszym województwie
Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 124 nowych przypadkach zakażeniach koronawirusem. Badania potwierdziły COVID-19 u 11 mieszkańców województwa łódzkiego. Pozytywne wyniki badań nie dotyczą mieszkańców Piotrkowa i powiatu. Resort zdrowia poinformował też o 6 kolejnych ofiarach śmiertelnych w kraju.
Łódzkie: 12 kolejnych zakażeń, 2 osoby zmarły
12 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie łódzkim. Ponadto biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o 2 kolejnych ofiarach śmiertelnych.
Do Wielkanocy zakaz wstępu do lasów
W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo, w związku ze stanem epidemii oraz dyspozycją Premiera RP Mateusza Morawieckiego, do 11 kwietnia włącznie, Lasy Państwowe wprowadzają tymczasowy zakaz wstępu do lasu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat