Artykuły do tagu: COVID-19

COVID-19: Wtorkowy raport wojewody o liczbie zakażeń
W województwie łódzkim mamy 1102 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 1076 osób wyzdrowiało.
Mniej zakażeń w województwie
23 nowe zakażenia COVID-19 w Piotrkowie i 22 w powiecie piotrkowskim. W całym województwie łódzkim są 1083 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 571 osób wyzdrowiało.
COVID-19 - kolejne zakażenia w regionie
W Piotrkowie Trybunalskim są 33, a w powiecie piotrkowskim 34 nowe zakażenia COVID-19. W województwie łódzkim jest 1389 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 662 osoby wyzdrowiały.
Jak działają gabinety stomatologiczne w czasie epidemii?
W czasie epidemii koronawirusa wiele branż z konieczności lub przymusu musiało zawiesić swoją dziłalność. Są też tacy, którzy działają cały czas. Wśród nich są np. stomatolodzy. Jak wygląda obecnie ich praca?
14.11.2020 12:48
Sobotni raport COVID-19
W Piotrkowie Trybunalskim mamy 42, a w powiecie piotrkowskim 50 nowych przypadków zakażenia wirusem SARS-CoV-2. W całym województwie łódzkim jest 1496 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 594 osoby wyzdrowiały.
Premier: szczepionka przeciw koronawirusowi będzie dostępna na zasadzie dobrowolności
Szczepionka przeciw koronawirusowi będzie dostępna dla każdego obywatela na zasadzie dobrowolności; pracujemy już nad logistyką ich dystrybucji - poinformował w czwartkowym wpisie na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.
Nowa karetka wymazowa w powiecie piotrkowskim
Mieszkańcy powiatu piotrkowskiego od 12.11.2020 r. mają własną karetkę wymazową. Zespół medyczny takiej karetki pobiera wymazy od pacjentów leżących w domu, niesamodzielnych, takich, którzy nie mogą skorzystać ze zleconego testu na COVID19 w mobilnym punkcie pobrań.
48-latka zmarła tuż przed przyjęciem do szpitala
Jak podał w piątek portal tvn24.pl, szpital w Piotrkowie Trybunalskim miał nie przyjąć na oddział 48-letniej pielęgniarki. Kobieta źle się czuła. Była osłabiona i miała duszności. Miała w domu czekać na wynik testu na koronawirusa. Zmarła po dwóch dniach, tuż przed tym jak miała trafić do placówki. Wynik testu w kierunku SARS-CoV-2 był negatywny, choć - jak przekazał nam rzecznik piotrkowskiego szpitala - nie miało to w tej sprawie żadnego znaczenia, bo gdyby życie pacjentki było zagrożone, zostałaby przyjęta do szpitala natychmiast.
COVID-19. Piątkowy raport wojewody
W województwie łódzkim jest 1560 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Znów dużo zakażeń w naszym mieście i powiecie. Służby wojewody poinformowały też o kolejnych ozdrowieńcach, tym razem to 786 osób w całym województwie.
Koronawirus: czwartkowy raport wojewody
W Piotrkowie Trybunalskim jest 30, w powiecie piotrkowskim 39 nowych zakażeń wirusem SARS-CoV-2. W całym województwie łódzkim jest 1530 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Kolejne 902 osoby wyzdrowiały.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat