Artykuły do tagu: COVID-19

W gminie Grabica rozpoczęły się szczepienia przeciw COVID-19
W ramach Narodowego Programu Szczepień przeciw Covid-19, 26 stycznia rozpoczął się proces szczepień dla zarejestrowanych seniorów. Szczepienia poprzedzone były etapem rejestracji osób zainteresowanych, który w pierwszej kolejności obejmuje osoby od 80 roku życia, kolejną grupą przewidzianą do zaszczepienia są osoby od 70 roku życia.
Najniższa od kilku dni liczba ozdrowieńców
Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 392 przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarły 32 osoby, 8 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 134 ozdrowieńców.
Wtorkowy raport COVID-19
Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 256 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 13 osób, jedna z nich nie posiadała chorób współistniejacych. Mamy też 347 ozdrowieńców.
Pierwsze objawy COVID-19. Co daje test na koronawirusa?
Źle się czujesz? Podejrzewasz u siebie COVID-19? W takim przypadku zawsze należy bezzwłocznie skontaktować się z lekarzem. Najlepiej telefonicznie. Narażanie innych osób na ewentualne zarażenie nie wchodzi w grę. Prócz tego czekanie w długich kolejkach może być obciążające dla i tak już osłabionego organizmu.
COVID-19: Tym razem w Łódzkiem bez przypadków śmiertelnych
Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 118 przypadków zakażenia koronawirusem. Według ostatniego raportu, żaden z zakażonych pacjentów nie zmarł. Mamy natomiast 456 ozdrowieńców.
W Piotrkowie 9, a w powiecie piotrkowskim10 zakażeń
Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 283 przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarły 4 osoby, 2 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 437 ozdrowieńców.
23.01.2021 18:01
Sobotni raport COVID-19
Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 348 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 26 osoby, 4 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 651 ozdrowieńców.
Jedynie powiat opoczyński bez zakażeń w Łódzkiem
Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 351 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 23 osoby, 3 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 537 ozdrowieńców.
Więcej wyzdrowień czy zakażeń? Raport COVID-19
Minionej doby w województwie łódzkim potwierdzono 410 przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarły 44 osoby, 4 z nich nie posiadały chorób współistniejących. Mamy też 452 ozdrowieńców.
Zapisz się na szczepienie w Moszczenicy
W gminie Moszczenica trwają zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19. Punkt szczepień znajduje się w Gminnym Zespole Ochrony Zdrowia, przy ul. Piotrkowskiej 27.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat