Artykuły do tagu: COVID-19

Są nowe zakażenia w Piotrkowie i powiecie
Dwie osoby z Piotrkowa Trybunalskiego i jedna z powiatu piotrkowskiego otrzymały dodatni wynik w teście na SARS-CoV-2. W województwie łódzkim jest natomiast 55 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych.
Od soboty regionalizacja i zaostrzenie obostrzeń
Od soboty wchodzi w życie regionalne zaostrzenie obostrzeń w związku z epidemią koronawirusa. Dziewięć powiatów w kraju będzie w strefie czerwonej, dziesięć w żółtej, gdzie ograniczenia będą łagodniejsze. Wszystko po to, by powstrzymać coraz szybsze ostatnie rozprzestrzenianie się SARS-CoV2.
Dwa nowe zakażenia COVID-19 w Piotrkowie
Według najnowszego raportu Łódzkiego Urzędu Wojewódzkiego w naszym województwie jest 18 nowych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dwa z nich dotyczą mieszkańców Piotrkowa, a jeden mieszkańca powiatu tomaszowskiego.
21.07.2020 12:22
Dwie ofiary COVID-19
Dwoje mieszkańców powiatu tomaszowskiego zakażonych koronawirusem zmarło w szpitalach w Tomaszowie i Warszawie. To mężczyzna w wieku 89 lat oraz 86-letnia kobieta. Oboje mieli choroby współistniejące. W województwie łódzkim jest też 27 kolejnych zakażeń COVID-19 potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Tym razem wśród zakażonych nie ma mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu piotrkowskiego.
Dwa kolejne zakażenia w Piotrkowie
W województwie łódzkim są 22 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dwa z nich dotyczą mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, tyle samo Tomaszowa Mazowieckiego.
Śmiertelna ofiara COVID-19 z powiatu piotrkowskiego
Biuro prasowe wojewody łódzkiego poinformowało o tym, że minionej doby zmarł zakażony koronawirusem 79-letni mężczyzna pochodzący z powiatu piotrkowskiego. Był hospitalizowany w Szpitalu w Zgierzu i posiadał schorzenia współistniejące. Mamy też nowe zakażenia w regionie. Dotyczą one czterech osób z powiatu tomaszowskiego oraz trzech z powiatu opoczyńskiego.
Dwie kolejne osoby z Piotrkowa zakażone
W województwie łódzkim jest 38 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Dwa z nich dotyczą mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, cztery Tomaszowa Mazowieckiego, a jedno Opoczna.
Dwa nowe przypadki zakażenia w Piotrkowie i powiecie
W Piotrkowie i powiecie piotrkowskim wykryto dwa nowe przypadki zakażenia koronawirusem - informują służby wojewody łódzkiego. W całym województwie odnotowano łącznie 19 nowych przypadków, a 66 osób uznano za zdrowe. Ponadto w Tomaszowskim Centrum Zdrowia zmarła 83-letnia pacjentka z powiatu tomaszowskiego.
Nowe zakażenie w powiecie piotrkowskim
W województwie łódzkim są 22 kolejne zakażenia koronawirusem potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Jeden z nich dotyczy mieszkańca powiatu piotrkowskiego.
Koronawirus w radomszczańskim szpitalu
Szpital Powiatowy w Radomsku wstrzymuje przyjęcia chorych na Oddział Gruźlicy i Chorób Płuc i Oddział Kardiologiczny. U dwóch pacjentów przebywających w tej placówce potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat