Artykuły do tagu: CD

Nowy trend kosmetyczny: produkty CBD
Kiedy na rynku pojawiły się kosmetyki i kremy z olejem CBD, wiele osób miało wątpliwości co do ich skuteczności i bezpieczeństwa. Jednak najnowsze statystyki wykazały, że sprzedaż kosmetyków z nowym składnikiem CBD wzrosła aż o 99% w 2019 roku. To efekt ich skuteczności i potwierdzonego bezpieczeństwa.
Giełda płytowa w Piotrkowie
Parę tysięcy płyt kompaktowych i winylowych można było kupić podczas sobotniej giełdy płytowej, która obyła się w ramach akcji „Płyty w Twoim Mieście”. Niektóre egzemplarze mogły być prawdziwą gratką dla pasjonatów i kolekcjonerów.
Finał V Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego ECDL
W środę, 20 marca w Prywatnej Szkole Podstawowej i Gimnazjum Magdaleny Jakubiak w Piotrkowie odbył się finał V Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego ECDL. Zmagania młodych informatyków wygrał Bartosz Siwakowski ze Szkoły Podstawowej nr 2. W konkursie udział wzięło 17 uczniów z piotrkowskich gimnazjów i szkół podstawowych, zgłoszonych przez nauczycieli informatyki.
Na co zwrócić uwagę kupując wyciągarkę samochodową do lawet i pomocy drogowej?
Wyciągarka do samochodów większości może kojarzyć się jedynie ze sprzętem użytkowanym przez zwolenników off-road, a więc jazdy autami po terenach piaskowych czy leśnych. Nie do końca jest to prawda. Sprzęt ten wykorzystuje się także w codziennych sytuacjach. Najczęściej korzystają z nich właściciele lawet czy pomoc drogowa.
Dawid z Piotrkowa zwycięzcą ogólnopolskiej kampanii
Dawid z Piotrkowa został zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu w ramach kampanii „Ja? Pracuję w Maku!"!
Pilot z Piotrkowa w finale McDonalds
Spośród tysięcy pracowników popularnej sieci fast foodów, piotrkowianin z Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej Dawid Skrzypczyk dostał się do finału rywalizacji pracowników na co dzień realizujących swoją pasję.
Tomaszowskie Centrum Zdrowia oraz NU-Med Centrum Diagnostyki i Terapii Onkologicznej zacieśniają współpracę w ramach opieki nad pacjentami chorymi na nowotwory. Dzięki niej obie tomaszowskie placówki mogą kompleksowo leczyć pacjentów onkologicznych.
Centrum Dialogu Społecznego i nowa biblioteka dostępne dla tomaszowian.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat