Artykuły do tagu: Byki

Kolejna Rol-Szansa w Piotrkowie
Maszyny i narzędzia rolnicze, środki do produkcji rolniczej, kiermasz roślin ozdobnych i owocowych, pokazy pracy urządzeń – to wszystko czekało w weekend na rolników w ramach XXVII Promocyjno-Handlowej Wystawy Rol-Szansa.
Pamiętajmy o ogrodach! W niedzielę targi w Bykach
Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach Oddział w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na XIII Piotrkowskie Targi Ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”. Uroczyste otwarcie imprezy o godz. 11.00 w niedzielę, 29 kwietnia, choć wystawcy będą czekać na gości już od 8 rano.
Trybunał Car Show w Piotrkowie
21 sierpnia przy ul. Kasztelańskiej w Piotrkowie odbędzie się pierwsza edycja imprezy motoryzacyjnej "Trybunał Car Show 2k16". Początek o 11:30.
X Piotrkowskie Targi Ogrodnicze
Po raz dziewiąty w Piotrkowie odbędą się targi ogrodnicze „Pamiętajmy o ogrodach”. 19 kwietnia na zamku w Bykach (przy ulicy Kasztelańskiej 9) zgromadzi się kilkudziesięciu wystawców, którzy zaprezentują m.in. sprzęt, narzędzia oraz maszyny do pielęgnacji ogrodów, drzewa i krzewy owocowe oraz ozdobne, nasiona, sadzonki, cebule, roślin rabatowych, balkonowych i doniczkowych, a także podłoża, nawozy, środki ochronne roślin, a nawet meble ogrodowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat